Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
Misafir bfb

10 ay önce - Pzr 30 Eyl 2018, 17:48

Sayın başkanım öncelikle Selam ederim bugün ben gençlik parkının orda saat bir sırasında birinci hatta bindim ve çok h astaydim hichalim yoktu ve disim çok agriyordu soferebiraz geldik yeni karakol caminin urda sordum kaptan dedim bugün pazar acaba dis hastanesi acikmidiracaba dedim acil ler açık abi dedi acaba eski devlet değilde gogushastanesinin urfalı bakarım dedim hiç bana yol göstermeden bende modernin pazarının eski devletin oraya geldim zannettim hastaoldugum için agridandisaribile bakamadangeldikdedi beni yenikarakolcaminin orda indirdi indikten sonra ve yolcuyla beraberbiroldu beni yabancı zannetti pilakyi almadım ama kendini görsem herzaman tanırım hastaya yardimciolunur sonra ben sofere sorarken yolcuyaneoldu oda indirdi başkanım boyle iste tesekkur ederim saygilarla

Misafir 610

10 ay önce - Çrş 24 Ekm 2018, 13:24

Bugün 55 d 0548 dolmuşuna bindim.. Kendini bilmez bir şöfere denk geldim malesef ne diyim ki.. Aynı şeyleri tekrar tekrar söylemeye anlatmaya gerek de yok aslında ama çünkü ne kadar yazarsan yaz boşa..

Misafir 8b8

8 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 14:35

Samsun'un yabancıyım, kale mahallesine gitmek için otogardan hangi dolmuşa bineceğim

Misafir db8

8 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 15:58

Yeni otogar - şehir içi hatları başladı. otogardan çıkınca dısarıda kırmızı siyah otobüsleri göreceksiniz. sorun yarıdmcı olurlar.

Misafir d0e

6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 21:05

03.2.2019 saat 7 30 ila 8 10 araşi gelen minubus un telefon numarasi ni verebilirmisiniz

sayfa 20
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler