Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mahmut Göksu
9 yıl önce - Sal 07 Tem 2009, 17:23

Belediye kendi vaad ettiği projeleri yapmaktan aciz birde Gaziantep Halkı'nın isteğini mi yapacak...

sarisozen

9 yıl önce - Prş 03 Eyl 2009, 17:38

Alıntı:
Şanlıurfa'da bile hipodrom varken

Bu cümle hiç yakışmadı arkadaşlar yani bizi küçük düşürüyosunuz olmadı tamam Gaziantep büyük gelişmiş güzel şehi yalnız bu hipofromun olmasını gerektirmez bunu da geçtim olsun yağın kendinize ama neden ŞANLIURFADA BİLE VAR diyorsunuz bu olmadı antepli kardeşlerim ......

Kusura bakmayın alınmayın lütfen .........

Ahmet Özbuluk

9 yıl önce - Pzr 06 Eyl 2009, 00:44

Alıntı:
Bu cümle hiç yakışmadı arkadaşlar yani bizi küçük düşürüyosunuz olmadı tamam Gaziantep büyük gelişmiş güzel şehi yalnız bu hipofromun olmasını gerektirmez bunu da geçtim olsun yağın kendinize ama neden ŞANLIURFADA BİLE VAR diyorsunuz bu olmadı antepli kardeşlerim ......

Kusura bakmayın alınmayın lütfen .........

sarizözen kardeşim. bu cümle bazılarına tepki olarak söylenmiş bir cümle. hep yatırımlarda gecikmiş bir şehiriz. aslında bürokrasimize ve yetkililere tepki. Yoksa hiç bir şehir küçük görülmez. Hatta sizin 30000 kişilik bir stadınız bile var. Bizim için övünç kaynağı. Ama düz mantıkla gidersek sizin hakettiğiniz bu stad ve hipodromu bizde fazlasıyla hakediyoruz. Tepki yıllardır milletvekilliği yapmış nicelerinin şehrine katkı olmaması nedeniyle. İçlerinde Mustafa Taşar hariç.

Mahmut Göksu
8 yıl önce - Cmt 08 Oca 2011, 19:34

Çevre yolunda bile hipodrom çıkışı yazıyor ama kendisi ortada yok.

fatih civelek
8 yıl önce - Pts 10 Oca 2011, 03:22

Uydu Haritasında gözüme çarptı .. Hipodrom'un oval görüntüsü bariz olarak belli. Bu konuda tarama yaptım biraz ama adam akıllı bilgi yok. Birinci olarak wowturkey çıkiyor bu arama motorlarında. Büyükşehir Belediyesi bu proje hakkında ki çalışmaları ne durumdadır? Haritada işaretlemeye çalıştım.

Mert Karakoyun

6 yıl önce - Cmt 16 Mar 2013, 12:43

Bence Gaziantepe böyle saçma şeylerin gereği yoktur.

aizzet
6 yıl önce - Cmt 16 Mar 2013, 12:56

Alıntı:
Şanlıurfa'da bile hipodrom varken

Şanlıurfa da olması normal çünkü Türkiye de at yetiştiriciliğinde lider şehir Şanlıurfa özellikle arap atı yetiştiriciliğinde herşeyinde her şehirde olması gerekmiyor bence

Mert Karakoyun

6 yıl önce - Cmt 16 Mar 2013, 13:00

Şanlıurfada at yetiştiriciliği durumu çokçiftlikler falan evet.İnanmazsınız ama gerçekten Urfanın dağlarında ceylan da çoktur gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar hesabı yani : )

neyse bence Gaziantepe gerek yok böyle şeyler boşu boşuna başlık açmaya yazı yazmaya gerek yok.

Misafir 0ae

5 ay önce - Çrş 21 Ksm 2018, 18:53

Gaziantebe Hipodrom gelmesini istiyorüz

27Hilm34
2 ay önce - Prş 31 Oca 2019, 14:19

Gerçekten çok boş bi proje olur ne yani hipodromumuzda eksik kalsın zaten yeterince işsiz boş beleş adam var her tarafta .Onun yerine ipekyolune benzer Güney-kuzey hatyı yapsınlar

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET