Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Misafir 1cf

1 yıl önce - Pts 30 Nis 2018, 10:55

Böyle bir güzel tesis yaptığınız için �zmir'de yaşayan bir vatandaş olarak teşekkür ediyoruz Gama Türkerler Holding yapımında iş güvenlik koordinasyon da çalışmak üzere Oğlum Murat Mete işe girmiştir ama bayan şef her gün ayrı bir mobik yaparak Sabah 8 akşam 6 da çalışmasına rağmen İlkay en iyi çalışan personel olarak gösterilmiş arkadan işten çıkarılmıştır çünkü Sayın Bayan şef araba çıkartacağım beni her gün evime götüreceksin evimden de alacaksın Akşamları 2 saat mesai yapacağız demiş oğlum da kabul etmemiştir Çünkü resmi bir yazı olmadığı için ve araba kullanmak istemiyorum demiş Bunun üzerine bayan şef benden kork demiş o da Allah'tan başka kimseden korkmuyorum demiş Bunun üzerine ertesi gün çıkışını vermiş Bence bunlar güzel şeyler değil gençlerimiz iş bulduk diye sevinirken böyle kaprisli bayanlar yüzünden işinden oluyor Lütfen bunu gereken yere iletirseniz 30 senelik emekli öğretmen olarak size minnettar kalırım Saygılarımla Zehra Nihal Mete

Misafir fbb

1 yıl önce - Prş 03 May 2018, 13:59

Bir vatandaş olarak Üzüldüm ama burası Türkiye. Bu düzeni başlatan ve ön ayak olanların şu an ki iktidar olduğunu unutmayalım. İş olanakları var belki ama yandaşa,yalakaya...Dik duruşlu insanlara ekmek yok bu düznde.

Anıl 95
7 ay önce - Pzr 21 Ekm 2018, 16:46

İnşaatta son durum nedir çalışmalar devam ediyor mu?

mahmut11
7 ay önce - Pzr 21 Ekm 2018, 18:53

Hastane inşaatı devam ediyor.
Fotoğraf çekerim bir ara.
Zaten konağa yada Kordon'a gidersen inşaatı görebilirsin..
Körfezden bakınca gözüküyor.

Anıl 95
7 ay önce - Pzr 21 Ekm 2018, 19:16

Maalesef İzmirde değilim artık
O yüzden birçok troll "inşaat durdu" haberlerini fotoğraflayıp paylaşamıyorum

Anıl 95
6 ay önce - Cum 16 Ksm 2018, 09:26

Bayraklı Sağlık Kampüsü inşaatı oldukça hızlı ilerlemiş sabah Çevreyolundan geçerken gördüm 2019 sonlarına doğru açılabilir bu hızla giderse

Hamza Koçak
4 ay önce - Prş 03 Oca 2019, 00:50

Anıl 95
4 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 01:05

Türkiye'nin 3'üncü büyük şehir hastanesi olacak İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü inşaatında kaba inşaatın tamamlanma oranı yüzde 90'a, fiziki tamamlanması ise yüzde 40 seviyelerine ulaştı.

Yüklenici firmanın koordinatörü Murat Pektaş da dev sağlık yatırımını 2020 yılına yetiştirmek için yoğun çaba içinde olduklarını ifade etti.

İnşaatı zor bir zemin üzerinde yaptıklarını vurgulayan Pektaş, "Çalışan sayımız her geçen gün artmakta. Kaba inşaatı 1-2 ay içinde tamamlayıp, montaj çalışmalarına başlayacağız. İnşaat alanından çıkardığımız kazı malzemesini yine çeşitli dolgularda kullandık. Bu arada hastanemizde yenilenebilir enerji sistemlerini kuracağız. Kullandığı enerjinin yüzde 30'unu kendisi üretecek."

Ege Haber

Misafir 5c3

4 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 12:33

oraya metro ımkanı olmaz ..yokuşlu ımkansız.. diğer şehirlerde oldugu gibi bazı hastanelerin kısımları buraya taşınacak..çünkü bu hastane ozel kamu hasta ( muşteri!!!!!) sayısını tutturmak gerekiyor..
bence tepecik ve egenın bı kısmı buraya taşınabilir hatta bornova devlet hastanesi bile..

Ömer3510

3 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 17:05

26.01.2019 Tarihinde westoutlet'ten çektiğim fotoğraf çalışmalar yoğun yağmura rağmen çok hızlı bir şekilde ilerliyor.

(+)

sayfa 10
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet