Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Süha
13 yıl önce - Sal 22 May 2007, 20:39
YLV » Yalova Jandarmasından İDO'ya SoruşturmaJandarma’dan İDO’ya Soruşturma
Alıntı:


Yalova Jandarması Çevre Koruma Timleri, Topçular İskelesinde IDO tarafından yapılan kaçak iskele ve dolgu çalışmasını mühürleyerek durdurdu.

Topçular iskelesinde yapılan inceleme ve denetimlerde, IDO tarafından gerekli yasal izinler alınmadan başlatılan ek iskele yapımı ve dolgu çalışmalarına Yalova Jandarma Çevre Koruma Timleri müdahale ederek çalışmaları durdurdu.

Yalova Jandarma Timleri olayla ilgili soruşturma başlatarak durumu Tavşanlı belediyesine bildirdi. Kacak iskele ve dolgu çalışmaları mühürlenerek durduruldu.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: http://www.yalovamiz.com/index.cfm?act=news&id=7674#

Not : Topçular iskelesinde bakım çalışmları dolasıyla iptal edilmiş.Ama bu çalışmalar bayadır devam ediyordu ? Daha yeni mi fark edildi.Baya şaşırtıcı bir durum.


CEMALİ
13 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 17:18

osman burda daha önce bir olay daha olmuştu geçen sene topçulardan kalkan sarı minibüsler vardı ve yalova karamürsel, karamürsel yalova kalkıyorlardı tam iskelenin gişelerinin girişinde ve pişmaniyecilerin önündede sarı taksiler vardı minibüsçüler ve taksiciler aralarında kızışan bir kavga ile jandarma olaya el koymuş ve sarı minibüslerin ordan değilde köprülü kavşağın altından geçerek yolcu almalarına karar vermişti en son marmaristen-değirmendereye giderken kamil koç un marmaris-istanbul arabasıyla araba bulamadığım için gitmek zorunda kaldığım bir gün her zamanki gibi pişmaniyecinin önünde inmiştim ama hala minibüsler yoktu demekki hala minibüsler jandarma tarafından cezalı sanırım...


CEM HOŞGÖR...


Süha
13 yıl önce - Cmt 19 Oca 2008, 03:40

Bu haberden sonra her hangi bir haber çıkmadı. Galiba olay tatlıya baglandı. Ayrıca iskele inşaatı bitmek üzere.

Mehmed Fatih
13 yıl önce - Cmt 19 Oca 2008, 03:50

Devlet Kurumlarının adetidir ekseriya..
Gerekli İzinleri almadan inşaata başlarlar..
Her Halde İDO'da böyle yapmıştır!!ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara