Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Sal 29 Ksm 2016, 18:59

Alıntı:
Toplu Taşıma Merkezi-Sakarya Mahallesi güzergahında 2 Aralık Cuma günü 8+1 klimalı,validatörlü, kameralı araçlarımızla seferlerine başlayacaktır. Araçlarımızda Akıllı Balkart geçerlidir. Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur.[*]

Hayırlı uğurlu olsun.

Misafir 11e

1 yıl önce - Cum 23 Hzr 2017, 20:30

Ayakta gidilmesi sacma olur die bisey denilmis sefakoy hattina gelinde bi gorun ayakta nasi gidilio iki buklum evet hatta sıkış tepiş

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Cum 23 Hzr 2017, 21:21

Orada irade bizlerde doğrusu kâhyalar veya şoförler çağırdığında binmeyip bir sonraki taksiye kalmaktır.

Misafir 78a

1 yıl önce - Sal 05 Eyl 2017, 00:14

akıllı kart sistemine geçildi fakat bayramda tam bir rezalet gişeler kapalı para geçmiyor akıllı kart makinaları ne zaman gitsek arızalı kahyalar 2.10 kurusluk kart basıp 2.50 krş 3tl alıyor herkes soyguncu olmuş belediyenin ayıbı bu bence.

Misafir 8ce

2 ay önce - Prş 24 Oca 2019, 08:58

Araba full doluyken 24/01/2019 sabahı saat 8,15 civarı ben bayan olarak yan koltuğa oturdum ve yanıma bayan alması gerekirsen bir erkek oturttu ikaz ettim ve dolmuştan indim genede ısrarla müşteriyi aldı lütfen yan koltuğa iki kişi oturturken daha dikkatli olmaları gerekir bayansa bayan bay sa bay oturtulması gerekmektedir.

Misafir 214

2 ay önce - Prş 24 Oca 2019, 09:02

Şu lafa da ayrı uyuzum.
Bayan ise bayan oturacakmış. Neden ?
Tek boş koltuk erkek yanı olduğunda bayanlar hiç sakınmadan rahatlıkla gelip oturabiliyor.
Ama boş yer Bayan yanı olduğunda illa oraya bayan oturacak. Neden ? Öyle.
Kış günü, insanlar üşümüş, ıslanmış ama erkek yanı boş değil diye yolcuyu içeri almayacak.
O zaman özel taksinizle gideceksiniz hanımefendi...

Çağrı1045

2 ay önce - Prş 24 Oca 2019, 12:55

Bayansa bayan erkekse erkek diye bişey yok takside. Mesela Takside sadece bayan'ın yanı boş kalıpta yolda erkek yolcu denk gelirse niye almıyacak, alıcak tabi yolcu takside boş yer varken dışarda mı kalacak. İster bayan yanı olsun ister erkek yanı olsun insanlar taksiye binebildiğine şükrediyor genelde zaten

Deniz EFE

2 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 11:41

Pardon hanımefendi ama yanınıza oturan erkek yolcu ne yapabilir ki size. Rahatsızlığınız neden anlamış değilim. Koltuklar yeterince geniş herhangi bir temasta mümkün değil.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara