Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir 15e

8 ay önce - Çrş 12 Arl 2018, 16:07

Halk seansı cumartesi pazar günleri yazıyordu giriş kapısında. Seanslar falan yazıldığına göre aktif olarak hizmet başladı herhalde

Özdilek16

8 ay önce - Prş 13 Arl 2018, 18:09

Şehrin doğu tarafına bu tür sosyal aktivite yatırımları yapılması son derece sevindirici. Ancak daha fazla kültürel ve sosyal projelere ihtiyaç var. Özellikle bir kaç tane AVM bölgeye değer katacaktır. Öncelikle Ankara Yolu üzerine kentsel dönüşüm projeleriyle modern siteler ve lüks konutlar yapılsa bölgenin vizyonu ve yatırımcıların ön yargıları değişir.
Ayrıca Gürsu ve Kestel Büyükşehire bağlanıp merkez ilçe olmalı.

Semih Özyurt

8 ay önce - Prş 13 Arl 2018, 20:58

Gürsu ve Kestel zaten büyükşehire bağlı merkez ilçelerdi. Büyükşehir yasasıyla tüm il sınırları büyükşehir sınırı oldu.

Özdilek16

8 ay önce - Prş 13 Arl 2018, 21:22

Tüm ilçelerin büyükşehire bağlı olduğu doğru ancak Kestel ve Gürsu hiç bir zaman merkez ilçe olmadı.
Merkez ilçeler Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım.
Hatta Demirtaş'ın da ilçe vasfı alıp merkez ilçe olması gerekir diye düşünüyorum.

mustafaguler
8 ay önce - Cum 14 Arl 2018, 09:26

Şuan mevcut yasadan önce bile Gürsu, Kestel, Mudanya ve Gemlik merkez ilçe statüsünde idi.

Berktuğ
site denetçisi

8 ay önce - Cum 14 Arl 2018, 11:34

Alıntı:
Tüm ilçelerin büyükşehire bağlı olduğu doğru ancak Kestel ve Gürsu hiç bir zaman merkez ilçe olmadı.

Emin misin?
Gemlik, Gürsu, Kestel ve Mudanya ilçeleri 2004 yılında Büyükşehire bağlanarak merkez ilçe olmuştur.

Özdilek16

8 ay önce - Cum 14 Arl 2018, 18:00

Ben yanlış anlattım aslında demek istediğim merkezinde ki ilçelerdi. Bursa şehir merkezinde üç tane ilçe var diye biliyordum Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım diye. Ve bu böyleydi de aslında ama sonradan Gürsu ve Kestel de eklenmiş ben onu bilmiyordum.

[url=]https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.3391.pdf&ved=2ahUKEwiq6-XByp_fAhUJ2SwKHa-wAncQFjABegQIAhAB&usg=AOvVaw1_bOlEEKoNL8gWrrIONoR9

Ben bu mevzuata göre yorum yaptım yanlışım varsa affola.

speakers2
8 ay önce - Cum 21 Arl 2018, 00:29
Saptırmayalım.

Arkadaşlar güncel konuyu farklı mesajlarla saptırmayalım. Sizin tartışmalarınızı değil, buz hakkında ki gelişmeleri takip etmek için bakıyoruz bu konuya. Lütfen daha dikkatli.

Misafir 3aa

7 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 15:02

Buz yapan makinalardan dolayı tesis kapanmıştı,ne zaman açılacağı belli mi?

sayfa 5
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet