Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 517
kartal84
6 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 21:40
cevre yolu

cevre yolu ıle ilgili bir gelişme var mı
Birde cevre yolu bağlantısı yapılacak yerde bir yğksekgerilim direği dikiliyor mu yoksa sökülüyor mu. ? bu konuda fikri olan varmdır.

esn esn
6 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 00:09

“NE ŞAMIN ŞEKERİ, NE ARABIN YÜZܔ

mordor06
6 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 01:21

eğer metro yaşamkente uzarsa bir sonraki adımda yaşamkent-eryaman ya da yaşamkent-devlet mah. hattının bağlantısı gündeme gelecektir (geldi bile bak ) ...tabi bunlar orta-uzun vadeli beklentiler ...

Burakksa
5 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 13:24
Yapracık m2 bilgi

Herkese merhaba,
Uzun süredir konuyu takip etmekteyim.
Yapracık 49821 ada için alış-satış ortalama m2 fiyat bilgisi verebilir misiniz?

halil66
4 gün önce - Pts 14 Oca 2019, 13:00

Merhabalar...
Yapracık mahallesi 49058/5 te hissem var. Taşınmazın büyüklüğü 15 dönüm ve toplamda 36 hissedarız.Diğer hissedarların açık kimlik ve adres bilgilerine ulaşamıyorum.Aynı taşınmazda hissesi olanlar var ise müteahhit firma ile görüşme ve birlikte hareket etme noktasında bu forum aracılığı ile irtibata geçebiliriz.Selamlar...

mehmettk
2 gün önce - Çrş 16 Oca 2019, 13:35

Sayın Halil66 hisse tapu ortaklarınızın bilgilerine tapu müdürlüklerinden ulaşabilirsiniz.
Kişi kimliğiyle başvurduğu zaman hissedarı olduğu arsanın diğer ortaklarının bilgisini tapu müdürlüklerinden alabilir. (Ben geçen yıl Altındağ belediyesinden aldığımda sayfa başı 10 TL ücret karşılığı verdiler)

halil66
2 gün önce - Çrş 16 Oca 2019, 15:50

Sayın mehmettk; Bilgi Edinme Kanunu uyarınca hissedarı olduğum taşınmazın diğer ortaklarının açık kimlik ve adres bilgilerinin tarafıma gönderilmesi için Etimesgut Belediyesine müracaat etmiştim ancak bir valilik kararını gerekçe gösterip "kişisel bilgilerin paylaşılamayacağını" bildirerek talebimi kabul etmediler. Ben daha sonra yalnızca hissedarların isimlerine ulaşabildim, açık kimlik ve adres bilgilerine ise ulaşamadım. İlginiz için teşekkürler...

aybars1910
2 gün önce - Çrş 16 Oca 2019, 16:24

O zaman verilen cevabı ekleyip karar gerekçe gösterilerek ortaklarımla görüşmem engelleniyor ne yapabilirim diye valiliğe dilekçe verin.
Etimesgut Belediyenin ve Etimesgut tapu idaresinin ortaklarınızın iletişim bilgilerini vermesi gerekiyor.
Etimesgut belediyenin destek olduğunu hiç görmedim bölge ile alakalı olarak. Bak başka ilçe belediyelerine yeni yerleşime açılacak yerler ile ilgili açıklama yapıp yatırımı kendi bölgesine çekmek istiyor.
Etimesgut Belediyeside defalarca açıkladığı gibi hızlı büyümekten şıkayetçi. İstemiyor.....

mehmettk
2 gün önce - Çrş 16 Oca 2019, 17:26

Etimesgutta iş yapan bir emlakçı tanıyorsanız işinizi onlar halleder.
Ben alacağım arsanın tapu kayıt belgesini almak istedim (üzerinde şerh, ipotek vs. varmı diye). Etimesgut tapudaki memurlar arsa sahibi kendisinin gelip dilekçe vermesi gerekiyor dedi.
Emlakçı arkadaş içerden birisini aradı ve evrak 5 dakika sonra el altından geldi.
Yani işler sıradan vatandaşa zor. Bürokrasiyi aşmak için organik bağlar gerekiyor.

kartal84
2 gün önce - Çrş 16 Oca 2019, 20:08
cevre yolu

Aybars bey . Cevre yolun bağlantısının başlaması ile ilgili bir duyumunuz yada bilginiz varmı?
Tsk.

sayfa 517
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet