Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 501
Heryılmaz
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 16:09

Bağlum 1234 kardeşim inşallah dediğiniz gibi olur.

Arda Beşir
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 17:03

Daha koltuğa oturmadan bir şeyler bekleyenler var

Projeler açıklanınca hepimiz göreceğiz

SMMM HAKAN
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 20:59
ARDA BEŞİR

Sayın Arda Beşir;
1624/4 ada parselde bir arsam var. Sanırım Bağlum 3.etap diye geçiyor. Turgut Altınok Beyin benim arsamın olduğu bölge ile ilgili projeleri varmı acaba?

Arda Beşir
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 23:04

Bağlum için millet bahçesi ve çocuk şehri projesi kesin görünüyor. Onun dışında bir proje ismi açıklanmadı. Lâkin "Bağlum hak ettiği değeri en kısa zamanda bulacak ve sadece Keçiören ilçesinin değil Ankara'nın parlayan yıldızı olacak" dedi. Bugün de "Bağlum cazibe merkezi haline gelecek" demiş. Sorunları dinleyerek bir proje sunumu hazırladığını söylüyor.

Bugün Keçiören'de Balalılar bir organizasyon düzenledi. Milli Eğitim Bakanı, mevcut Başkan Mustafa Ak, aday Turgut Altınok ve ilçe adayları katıldı. En büyük ilgi Altınok'a oldu. Bağlum için soru soranlar çoğunlukta oluyor. Altınok konuşmasında umut verdi. Hayırlısı

hawkerx
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 00:22

Arkadaşlar elinizde hiçmi makina yok çekin konuşmayı veya kaydedin sesi. Bu ne gazeteci gibi desteksiz şöyle dedi böyle dediler. İnsan güvenemiyor.

Arda Beşir
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 00:25

Bence twitter dan da takip edin. Orada mesaj atın. Saatler sonra cevap geliyor.
Buraya fotoğraf atmaya atarım ama neye yarar ? Video atılmıyor buraya

hawkerx
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 07:51

Youtubeye yükler linkini atarsınız.

umut 77
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 10:32

Geçenlerde 16 radyo ortak yayın ile oz hasekiyle projeleri konuştu ovacık a raylı hat hava alanına raylı hat dedi bunu duydum zaten dönüş yolunda olduğumdan çoğunluğu kaçırdım dinleyen varmı baglum ile ilgili bir proje varmı

Arda Beşir
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 11:27

Esenboğa dahil 5 yeni metro hattı dedi. Ovacık metrosu - Şehir Hastanesi metrosu dedi.

Arda Beşir
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 11:31

Genel konuşuyor. Estergon dan bahsetti, kuleden bahsetti. Buraları para kazanan işletmeler haline getirecek. 10 yıldır birçok şeyin yerinde durduğunu ima etti. A takımı yoktur Altınok vardır dedi esprili şekilde
Keçiören çehresi yenilenecek dedi. Gelismeyen yeri kalmayacak

(+)

sayfa 501
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet