Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 786
tanyelim
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 09:45
MUJDE ARKADAŞLAR

Arkadaşlar özel projeler dairesi başkanına İBRAHİM HAYRİ KOKMAZ BİZİM DURÜMÜMUZÜ REFİK BEYE AKTARMIŞ SAĞOLSUNLAR BENDE AZ ÖNCE REFİK BEYIN ÖZEL KALEMİ ABDULLAH GÜLERMAN BEYLE TELEFONLA GÖRÜŞTUM BENİ TANIDIKLARINI VE DOĞUKENTLE İLGİLİ BİLGİLERİ TOPLADIKLARINI SIZI GÖRÜŞMEYE ÇAĞIRDIĞIMIZDA NE SÖYLEYECEĞİMİZİ HAZIRLIĞI İÇİNDEYİZ SİZİ REFİK BEYLE GÖRÜŞTÜRECEM DEDİLER AYNEN YAZDIM RABBİMDEN HAYIRLISI BEKLEYİP GELİŞMELERİ GÖRECEĞİZ

MuratEr71
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 13:05

Hayırlı gelişmeler olur inşallah

tanyelim
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 14:31

ARKADAŞLAR BU NUMARAYI ARAMAYA DEVAM 03122045000 sorun dinleme merkezi ARAMAYAN LUTFEN ARASIN AMA LUTFEN

tanyelim
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 15:13

mamak belediye başkanıyla yarın 15 de rendevumuz var görüşeceğiz hamdi hayirlisi

BYNDIR1000
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 18:26

Allah kolaylık versin tanyelim bey,
Seçim önü de olsa siyasiler nihayet sesimizi duymaya başladı.
25 yıllık mağduriyetin telafisini nasıl yaparlar, vatandaş hakkını helal eder mi, bilemiyorum tabi...

BYNDIR1000
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 18:31

Bugün çankayanın dibindeki Mamak gelişmiş olsa kimse gidip 1 saatlik mesafedeki Sincandan ev almazdı. Vatandaşın mazot parasına da yazık, vaktine de yazık.

Bayındır mahallesi gibi Merkezin dibinde bir alan varken Ankaralıyı saatlerce uzakta oturmaya mahkum ediyorlar,

Mazot da, vakit de milli servet sonuçta.

İnşallah yetkililer Ankaralının lehine kararlar alırlar artık

Vadi33
5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 00:23

Doğukentin gelişmesi için nata vega taraflarına hastane, cep terminali, rezidans ofisler lazım. Daha fazla okul lazım. Sincan etimesgut neden gelişti sanayi bölgelerine yakınlar orda çalışanlar doğal olarak çalıştıkları yerlere yakın olmak istedi. Bizim daha gelişmemiz lazım. Ama bunların olması için öncelikle otobüs, metro gelişmesi lazım. Daha bizi bile kaldırmıyor otobüsler. Kızılaya dolmuş lazım. 340 seferlerinin artması lazım. Nata vega durağından batıkente otobüs lazım. Lazım da lazım

BYNDIR1000
5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:54

Bakanlıklarda görev yapan memurlar da Sincan etimesgutta oturuyor.
Sanayici işçilerin Sincanı tercih etmesini kastetmedim yani.
Bu memur kesime hitap edecek merkeze yakın yeni konutlar için Mamak biçilmiş kaftan olacaktır
1000 lira kiraya Çankayada ev Bulamaz ama Mamakta o paraya yeni binada oturur işine de erkenden gider
Milli servet olan mazot ve zaman/vakit de tasarruf edilir

MuratEr71
5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 19:52

Sayın tanyelim ne yaptıniz randevunuz sonuçlandimi

tanyelim
5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 23:11
Ziyaret

Mamak Belediye Başkan Adayı
Sn Murat Köse beyi ziyaretimiz. Kendilerine Doğukent'in sorunlarını anlattık. Olumlu geçen görüşme için @muratkose2 beye teşekkürlerimi sunuyorum.

(+)

[/img]

En son tanyelim tarafından Pts 14 Oca 2019, 12:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 786
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet