Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 484950 ... 818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 49
Misafir 386

5 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 16:37

Bu taraf hangi cephe oluyor peki tam olarak

Misafir 350

5 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 16:59

Resimde görülen, Salonda camın önünde bulunan büyük kriş örnek dairede varmıydı?

Tonguçç
5 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 17:05
Göksu prestij

Misafir 386; proje istanbul yolu(doğu) ve Malazgirt 1071 cadde( batı) arasinda!
Benim aldığım cephe;güney batı-Malazgirt 1071 caddeye,yani binaların giriş tarafı olan batı cephesine bakıyor.Zaten caddeye bakan dairelerin hepsi olmasa da coğunluğu Göl ü görüyor. İstanbul yoluna bakan dairelerin Göl görme durumu yok tabi ama o tarafın da önü açık güzel bi manzaraya sahip.

Misafir 386

5 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 17:15

Peki ön taraf güney arka taraf kuzey mi oluyor tam anlamadım da

Tonguçç
5 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 17:32
Göksu prestij

valla nasil anlatilir baska bilemedim ama ön taraf dediginiz binalarin girisi:bati cephe, arka taraf dediginiz istanbul yolu:dogu cephe, göksu park tarafi kuzey cephe, projenin yanindaki bp petrol tarafi da güney cephe...

Misafir 47c

5 ay önce - Prş 10 Oca 2019, 19:11

Çoooook beğendim. Şimdi alamayacağım ama almak isterdim.

Hacıkşm
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 22:54

Ara katlarda fiyatlar ne durumda Haziran ayına kesin yetişir mi?

Tonguçç
5 ay önce - Pts 14 Oca 2019, 01:16
Göksu prestij

(+)

Tonguçç
5 ay önce - Pts 14 Oca 2019, 02:05
Göksu prestij

Mrblar arkadaşlar; bu paylaştığım alan projenin hemen karşısında,projeyle arası 15-20 mt mesafede boş bir alan ve bildiğim kadarıyla imarda yeşil alan olarak geçmekte.
Özellikle projeden ev alan arkadaşlar ve almak isteyenler için bir duyurum olacak; buraya büyükşehir mi yoksa etimesgut belediyesi mi bakıyor bilmiyorum ama hepbirlikte araştırıp bu alana park yapılması konusunda başvurularda bulunur ve seçim öncesi baskı yapılırsa uzun zamandır boş olan bu alanı park olarak kazanmak mümķün olabilir...
Eğer bu alanı park veya yeşil alan olarak kazanabilirsek peyzaj konusunda eksik projemize de renk ve peyzaj kazandırmış oluruz diye düşünüyorum açıkcası sizlerinde fikrini merak ediyorum?
Bu arada wowturkey de diğer proje sayfalarına baktım ve isim vermeden bazı büyük projelerin peyzaj konusunda nasıl mağduriyet yaşattığına şahit oldum.Evet bizim en başından beri peyzajımız yok denecek kadar azdı ama çok şükür ne klozetlerimizde ne de başka bir şeyde hiçbir değişiklik ve mağduriyet yaratmadan Fırat inşaat alnının akıyla eksiksiz söz verdiği gibi herşeyi yaptı yapıyor Firma yetkililerine tekrar teşekkürler
Neyse umarım ordan ev alan arkadaşların mağduriyetleri giderilir.
EVET ARADAŞLAR BU BOŞ ALAN HAKKINDA FİKİRLERİNİZİ VE YAPILABİLECEKLERİ PAYLAŞIRSAK BELKİ BİR SONUCA ULAŞABİLİRİZ iyi geceler herkese saygılar selamlar...

Misafir fef

5 ay önce - Pts 14 Oca 2019, 16:40

Burası cami inşaat alanıydı camiyi sol yukarı tarafa aldılar ve yapıldı.Benim bildiğim büyükşehirin kanaatimce burası park alanı olarak ayrılmış ama yinede soruşturucam buradan paylaşırım.

sayfa 49
« önceki   123 ... 484950 ... 818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet