Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8063
Yalın43
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 16:38
15 Ocak sistemi şiddetli yağmur

15 ocak tüm gun boyu istanbulda ciddi yağmur gece ise köy var sıcaklık kar için yeterli değil dolayısıyla burada cm verenlerin üyeliğinin silinmesi gerekir.

Buzul Adam
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 17:13
Kar fırtınası

Ayın 16 sına dikkat kar geliyor saf ve kuru kar 20 sinden sonrada daha etkili sistemler var...

Yalın43
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 18:46

15 ocak sistemi istanbul için aşırı yağmur barındırıyor sıcaklıklar kat seviyesinde kesinlikle değil son nokta!istanbul icin şubat ortasına kadar artık ılık taraftayız avrupaya guzel sistemler inecek.şubat sonuna odaklanalım küçük bir sistem var

karadulcem

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 18:52

Bu havalar tam soğumadığı için haşeratı öldüremedi biraz daha soğursa temizlenir bu klavye böcekleri

Yalın43
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 19:59

Sallamasyon tahmin yapan ancqk hicbirisi tutmayan ve bumyamim surmelinim mutlaka tedavi olmalı dedigi özellikle böcek ismi olan arkadaslar lutfen tedavimizi aksatmayalım pencere kenarlarından uzaklaşıp dogada piknik yapalim bu ılık havalarda

hasan basrii

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 20:19

Cem bey kar spreyi sıkalım

karadulcem

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 20:27

Hasan bey iyi gelir diyorsanız ben 10 kutu alırım salı çarşamba kar var belki böcekler ölür

Yalın43
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 21:02

Böcek örümcek nickli arkadaşlara haşere ilacı iyi gelir en azından gerçek tahminciler kalır burada

Gurbet Brian

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 22:35

Alıntı:
Ilik diye diye kisin bereketinide kacirdiniz.. yunanistan 2 tarafi deniz akdeniz ulkesi kardan kiriliyor atina bile bembeyaz..plajlar beyaz.. ilikcilar mutlu olun yagmiyor buralara diye..iciniz rahat etsin isi adasi var bilmem ne nino var.. kar tahmini sayfasinda bile kar dusmanligi yapiyorsunuz.. ne demisler turkun turkten baska dusmana ihtiyaci yok.. kimsede durustluk bilimsellik adi altinda ,ama kar yagmayacaksa yagacak mi diyelim, diye bu sayfada yazmasin.. madem samimisiniz gidin ilikcilar sayfasinda yazin biz sizi oradan memnuniyetle takip edelim..onada bahane bulup sana mi sorucaz nerede yazacagimizi dersiniz ya ..neyse sizinde canininz sagolsun..bol karlar..

Ya bana laf ettiğni okadar ayyan beyyan belliki başka bişeyde demiyorum ya ılık deyince kışın bereketi kaçarmışta falan filanmış böyle bişey yok arkadaşlar hurafeli yobazlık yapmayalım kar yağarsa bence yağacak yağabilir derim kar yağmayacağını düşünüyosamda bence kar yağmaz derim ben hava durumcuyum bilimsel konuşurum. Geçen sistem 7 ocakta ilk defa yağacak dedim ve yağdı yüksekler 15 20 cm dedim 5 10 cm yağdı yani 10 cm yanıldık. Bu haftada kar yağmayacak ben kar yağmaz diyorum önce salı yağmur giriyor çarşamba soğuk ayaz perşembede hava çıkıyor. Ayrıcada yok yunanistan akdeniz ülkesi oraya yağdı siz bereket kaçırdınız buraya yağmadı demende saçmalık danişkası. Bak sana yarın şart oldu Girit adasına 30 cm kar yağmış akdenizin ortasında hemde dizboyu kar hemde. Ayrıca antalyada alanyada 1000 metre 800 metre rakıma dizboyu kar yağdı daha bu hafta başı yollar kapandı. Niye çünkü oralarda ısı adası yok artık akdeniz iklimi bile istanbul ikliminden daha sert ve karlı. Raporlamanın son etabı için antalyada field çalışması yapıyorum üff burda bir soğuk var 800 metrede parmak ısırtıyor. Ayrıca sizin kar beklediğniz çarşamba günü istanbulda +3 derece bekleniyor Alanyada -3 derece olacak hemde sahilde kıskananlar çatlasın bilimsel gerçeklere kulak göz tıkarsın sen anca ya. Neyse Antalyaya kar yağacak haftaya yine ya artık İstanbul ısı adasında kalıyor kar yağmıyor akdeniz iklimi daha sert Girit Atina Kıbrıs Antalya Alanya karlı senin gibisine müstahak Antalyaya -12 oturuyor

Neyse haftaya yağmur var en azından barajlarımız dolar susuzluk çekmeyiz ya

Gurbet Brian

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 22:54

Merhaba arkadaşlar siz onu bunu suçlayıp bereket kaçırdın felan diye suçlamadan önce küresel ısınma ve ısı adası gerçeklerini kabul edin bakın burası atina bile değil Girit adasında Akdenizin tam ortasında hemde Kaniya sahilde hemde burası öf be dizboyu kar yağmış

Bu resimlerde Alanyada çekilmiş bu hafta hemde 900 metre rakımlı Güzelbağ mahallesinde şuraya bak ya geçen sene haşere tayfası bana az çirkeflik etmedi eski resim diye eski meski değil bu hafta demekki neymiş ısı adası ve küresel ısınmayla akdeniz ikliminin istanbuldan daha sertleştiğni kanıtlamış olduk iki sene üstüste hemde

Biz ankarada kara doyduk bu sene 4 defa atinayla antalyada doymuş darısı sizin başınıza sizde bi kartepeye çıkıveriverirsiniz be ya aydosta bitmiş olmadı bi bilet antalyaya gazipaşaya uçarsınız istanbuldan daha çok kar alıyor

sayfa 8063
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet