Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kaşmir Yonca
« önceki   123 ... 7980818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 80
uyewow
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 21:03

Bugün dışardan uzunca evlere baktım. C blok cam balkonlar, d blok camlar hala yapılmamış. Dışarda uzun zamandır bir gelişme yoktu hala yok. Zaten neden olsun ki adamlar peyzaj adına bir şey yapmaya niyetleri yok. Konut satışlarının çok kötü olduğu zaten sürekli haberlerde yer alıyor. Bizimkiler ise daha zor nasıl satarız dercesine havuzu kaldırıyorlar. Ayrıca adamlar şunları yaptık yapıyoruz diyorlar. Anlatılanlara göre nerdeyse son aşamalar ama hala evimizi göremiyoruz. Bizden sonra başlayan Göksu prestij Aralık olan teslim tarihin hazirana çekti, bizimkiler hala lafta 1 2 ay erken olabilir diyor. Ayrıca adamlar evlerine gidip resim bile çekmişler. Son olarak prestijde peyzaj yok diyorduk onlar tabiki erken bitirebilir diyorduk ama bizde peyzaj olarak ne var acaba.

karacafc
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 12:24

Aynen siz dedikten sonra baktım ben de adam dairesini gezmiş görmüş. Maşaallah diyelim güle güle otursunlar alanlar.
Evin dolapları gözüme çarptı eski dönem dolapları gibi belki bizimkilerden sağlamdır ama hiç ama hiç hoş olmamış.
Göksu bizden sonra başladı ve bizden önce teslim ediyor. Evin o halini görünce bizim mayıs haziran teslimi çok çok zor hayal hatta.
Bir de daha bizim 3 blok satışta değil çok daha fazla bir peyzaj alanımız var.
Onlar ve arkadya düz zeminde (arkadya kotu kullanmış biraz ama düz) otoparkları evlerin altlarına koyup geçtiler. Bizim arazi engebeli
Bizde otopark başka yerde başka bir zemin başka bir çalışma gerekti.
Daha öncede dedim peyzaj yok ama zaten bunu bilerek aldı insanlar.
Biz daha geniş alan peyzaj çocukların oynayacağı alanlar dedik ama bakalım çıkmadık candan umut kesilmez.
Ben umutluyum hala

yoncaüye
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 14:03

Kaşmir Yonca/13 Ocak 2019

(+)

[/img]

Asdhj
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 14:10

@karacafc, evin o halini görünce derken? Evlerin içini görebildiniz mi?

karacafc
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 23:41

Göksu prestijden bahsediyorum hocam.
Adam evi bitirmiş nerdeyse parke ıslak zemin ne varsa.
ocakta bitiren adam mayıs teslim diyor daha 4 ay var.
Peyzaj da yok onlarda.
O yüzden bizim haziran temmuz???? hayırlısı bakalım.

barisilkin
2 ay önce - Sal 15 Oca 2019, 12:49

Peyzajin degismesiyle ilgili dilekceyi pazar gunune kadar 10 kisi imzalamis. Lutfen daha duyarli olalim ve hakkimizi arayalim. Zaten evlerin satisinida yapilan kampanyalarla birlikte ilk alanlar zarar gorduler, en azindan eksik teslim almayalim.

karacafc
2 ay önce - Sal 15 Oca 2019, 20:02

Arkadaşlar merhabalar
Satış ofisinden dilekçe temin edilebilir yazımız yanlış anlaşılmış sanırım.
Biz duyarlı bir komşumuz aracılığı ile yazdık bu dilekçeyi.
Burda dilekçeyi paylaşıp soft olarak hard kopyasını kendilerinizin çıkarmasını isteyeceğim.
Çünkü o da problem olmuş ki bana böyle bir dönüş ile geldiler!!
Burdan tüm herkese o dilekçeyi ulaştırmaya çalışacağım.
Ekstra bir şeyler eklemek isteyenler de oluyormuş o yüzden herkes kendi dilekçesini kendi çıkarıp versin rica ediyorum.
Ayrıca hala bir dönüş olmadığını firmadan da tekrar belirtmek isterim.

karacafc
2 ay önce - Sal 15 Oca 2019, 20:41

Dilekçe olarak havuzların kaldırılması öne çıkarılarak diğer rahatsızlıklarınızı da dile getirebilirsiniz.
Ev sahibi üyeler sadece 3-5 satır yazıp uğramanız belki bundan sonra oturacağınız ya da yatırımlık aldığınız evi çok farklı bir konuma getirecektir.

Toksijen
2 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 11:50

Eminim forumda üyeliği olmayan ve değişikliklerden haberdar olmayan onlarca ev sahibi vardır. Aslında firmaya düşen değişikliklerden ev sahiplerini haberdar etmek. Yok efendim başvuran çok az dolayısıyla konuyla ilgili rahatsızlığı olan çok kimse yok lafları boş laf. Hele bir firma herkesi bilgilendirsin o zaman görelim az mı çok mu rahatsızlık. Koskoca firmanın meseleyi bu şekilde dile getirmesi ayıp birşey. Yapılan bir değişikliğin muhakkak bir gerekçesi bir izahı vardır, cevap vermek için neden beklenir anlaşılır değil. Satış temsilcilerine neden hâlâ bir cevap yok dediğimizde henüz çok yeni gibi saçma bir cevap alıyoruz. Yeni olan nedir? Gerekçe mi uydurmaya çalışıyor yönetim? Bir sebebe dayanmaksızın mı yapılıyor bu değişiklikler? Bu yaklaşım tarzı ve bilgilendirmeden uzak bir anlayışla kim etrafına projemizi önerebilir ki? Ben şahsen yakın çevreme gelin çok güzel bir proje var komşu olalım yaklaşımını bıraktım. Bu kafayla çok müşteri kaybederler. Bu arada duvar kağıtlarının 3. Kez değiştiğini yeni öğrendim bir arkadaşımdan ve ithal Belçika malı sandığım duvar kağıtları meğer ithal değilmiş markası Belçika'ymış, yuh diyorum artık..

Asdhj
2 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 12:42

@Toksijen hocam katılıyorum herkese bilgilendirme maili atılsaydı itiraz eden sayısı çok daha fazla olacaktı.

Duvar kağıtları konusunda renk desen değişikliği mi yapılmış acaba ve nereleri değiştirmişler biliyor musunuz? Örnek dairede şu an bu değişiklik uygulanmış mı acaba?

sayfa 80
« önceki   123 ... 7980818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet