Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Etimesgut Hakkında Görüşler
« önceki   123 ... 282930

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Misafir ad8

2 ay önce - Pzr 23 Arl 2018, 20:00

İincek gibi bomboş alan birden yapılaştı hem de düzenli şekilde etimesgut ne yaptı? Saz çalıp türkü söyledi....

ssamett
2 ay önce - Pzr 30 Arl 2018, 14:56

2+1 veya 3+1 max 750 tl civarlarına etimesgutta nereyi önerirsiniz? Hem ego hem öta ile ulaşım da olmasını istiyorum. Hava hastanesi durağında ineceğim okulum gereği. Etimesgut da tavsiye edilmeyen yerler var mı? Evin içinin de bakımlı olması öncelikli

Misafir 03e

2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 20:50

Kardeşim Etimesgut da Alsancak da oturacaksan en ideal yer futbol sahasının yanındaki marketlerin yer aldığı Kavşak çevresine bak derim. Aradığın her şey var o muhitde.

Misafir 93d

1 ay önce - Pts 21 Oca 2019, 03:00

Arkadaşlar ben yeşilova mahallesini merak ediyorum ev almak için uygunmu.Geleceği ne olur. Hem Etimesgut a hem Sincan a yakın, İstanbul yolu Ayaş yolu Banlyo treni YHT Eryaman derken ulaşım sıkıntısı yok gibi yapılacak projeler hakkında bilgisi olan varmı.Yaklaşık 10 yıllık mazisi var .Devamlı konut yapılıyor ama ne bir okul ne bir alışveriş yapacak bakkal dahi yok.Birtek Cami yapılmış oda tam bitmemiş.Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Misafir d36

1 ay önce - Pts 21 Oca 2019, 11:53

Burası emlak sayfasımı kardeşim Etimesgut için olan sorunlarımızı konuşacağımız yer emlak sayfalarına gidin lütfen Etimesgutta Eryamanda devlet hastahanesi ve kültür sanat merkezi olan bir yer istiyoruz bunları konuşalım Atatürk kültür merkezimiz neden yok yaşam merkezleri var evet ama bir belediyenin kültür merkezi neden olamadı bunca sene...Bundan sonra yerleşim planlarına lütfen özen gösterelim Eryaman örnek gösterilecek bir yerleşim planına sahip bunu neden bağlıcada Etimesgut içinde uygulanmıyor Bağlacada plansız bir yapılaşma görüyorum nerede bir arsa orada bir ev artık istemiyoruz geniş caddeler yeşilliklerin içinde yapılaşma tercihimiz lütfen daha duyarlı olalım

Misafir 03e

1 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 00:13

Etipark iş merkezinin neden kasıtlı olarak enkaz hale gelmesi bekleniyor. AKP ile MHP
Koaliasyonu olduğu halde neden inşaata bir çivi bile çakılmıyor.

aybars1910
1 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 01:00

Bağlıca bölgenin en düşük emsalli ve en fazla yeşil alan planına sahip mahalle.

Mükü46
3 hafta önce - Sal 26 Şub 2019, 23:11
Etimesgut’un parlayan yıldızı YEŞİLOVA

Yeşilova şuan yatırım yapmak için Ankara’nın en iyi yeri , şuan fiyatlar da düşükken daire , işyeri almanızı tavsiye ederim . 5 yıl sonra Etimeskut un en pahalı ve en lüks mahallesi olacak

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet