Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gümüşbağlar Köyü Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi
« önceki   123 ... 44454647   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 45
Misafir dd7

4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 08:23

Açıklanan YEP ile yeni yatırımlar durdu. Burda şüphe yok. Gümüşbağları köyü Karayazı denen bogede yapılması planlanan Harput Osb ' nin imar planı askıya çıkmak üzere. Ben yatırımını araştıracak bu köye yaptım. Sormadıgim kimse kalmadı. İçime sindi de aldım. 5 yıl bekleyeceğim. Bu bölge yatırımcısı uzmeyecek göreceksiniz.

Misafir d5f

4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:20

Ataşehir çaydaçıra dogukent mahallesi varken kim gider organize yapılacak alana, tabi ki organize yapılacaksa .Elazığ şu an için konut anlamında kapasitesine ulaşmıştır yeni yapılan tokiler ve mevcut devam eden projlerle ihtiyaç karşılanmış durumda emlak arsa yatırımları şu anda yavaşlama eğilimi gösteriyor yatırım yapılacaksa da çaydaçıra, dogukent , aşagı demirtaş ,yemişlik bölgesi gelişiyor ve gelişecek

Misafir dd7

4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 13:33

Gumusbaglarına konut yatırımı bahce yatırımı olarak değerlendirilebilir. Elaziga yakın kısımları villa ruhsatlı zaten. Onun dışında kalan alanlar Organize Sanayi için yatırımlik alanlardır. Organize Sanayi imarlı yerler konut imarlı yerlerden kat kat değerlidir. Çevresi de plazalar akaryakit istasyonu ve makina park alanları ile donatilacagindan bu yerler oldukça kıymetli olur ama ne zaman. Bana sorarsanız 5 yıl sonra tam manasıyla oturur organize sanayi. 5 yıl beklerim diyen için kaçırılmayacak bir yatirimdir.

Misafir 601

2 gün önce - Pts 14 Oca 2019, 11:04

8 ocak 2019 da körpe köyüne ziyarette bulunan elazığ valımız 2 organızenın ilk baharda başlayacagını bölge halkına cok büyük katkısı gelişimine cevresel olarak ta katkısını ifade etmiştir

antipersonel 23
2 gün önce - Pts 14 Oca 2019, 11:12

Alıntı:
8 ocak 2019 da körpe köyüne ziyarette bulunan elazığ valımız 2 organızenın ilk baharda başlayacagını bölge halkına cok büyük katkısı gelişimine cevresel olarak ta katkısını ifade etmiştir.

Güzel bir haber. Valimizden gelmişse bu açıklama göstergelerle uyumlu bir açıklama olmuş. Hayırlı olsun. Bahar ayında karayazı bölgesi canlanacaktır.

sayfa 45
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 44454647   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler