Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fransa'da terör saldırısı! Çok sayıda ölü
« önceki   123 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 99
ceyhun axoy
2 yıl önce - Cum 15 Tem 2016, 22:55

Alıntı:
Trump, Müslüman düşmanı olsa, Irak'ın işgalinin petrol için yapıldığını ve Ortadoğunun bugün bu halde olmasının nedenin G. W. Bush olduğunu söylemezdi. Hele hele DAEŞ'in Hillary ve Obama tarafından yaratıldığını asla dile getirmezdi.

Ben bunları kendisine oy potansiyeli elde etmek için söylediğini düşünüyorum . Çünkü bu politika dünyanın heryerinde aynıdır . Çamur at izi kalsın mantığı . Tabiki rakiplerini kötüleyecek oy kapmak için . Kendisininde onlardan aşağı kalır yanı olmadığını düşünüyorum .

mtoman
2 yıl önce - Cum 15 Tem 2016, 22:58

Alıntı:

terörist, daha çok psikolojik sorunları olan bir insan profili çiziyor. Dini motivasyondan ziyade, toplumda pek tutunamamış, ezik, ailevi sorunları olan mutsuz bir insanın yaptığı çılgın bir eylem.
Örgüt bağlantısı olup olmadığı zamanla ortaya çıkar herhalde.

Bu adam, Batı dünyasına uyum sağlayamamış ama radikalleşmiş milyonlarca Araptan biri. Avrupa ve ABD'de yaşamak onların alışık olabileceği ortamlar değil. Bu tiplerin çocukları ve torunları da uyum sağlayamaz. Uyum sağlayamadıkça radikalleşirler, bir zamanlar sevine sevine sığındıkları ev sahiplerine sonsuz kin beslerler. Bedeni Avrupa'da aklı Arabistanda kalmış bu adamın yaşadıkları bizim kulağımıza da küpe olmalı. Bize sığınan Suriylelilerin çocukları da benzer süreçleri yaşayacak. Maalesef alırsak eğer, Suriyelilerin rezaletlerine şahit olacağız!

mtoman
2 yıl önce - Cum 15 Tem 2016, 23:03

Alıntı:

Ben bunları kendisine oy potansiyeli elde etmek için söylediğini düşünüyorum . Çünkü bu politika dünyanın heryerinde aynıdır . Çamur at izi kalsın mantığı . Tabiki rakiplerini kötüleyecek oy kapmak için . Kendisininde onlardan aşağı kalır yanı olmadığını düşünüyorum .

Ne çamuru, adam Cumhuriyetçi Parti başkan adayı olarak bunu dile getirdi ve seçim sürecinde ABD tarihinin en fazla oyunu alan Başkan adayı oldu. Cumhuriyetçi Parti seçimlerinde karşısında 10 aday vardı. Bunlardan biri de Jeb Bush'tu. Onun gözlerine baka baka, milyonlarca insanın önünde, televizyonda, G. Bush'u Ortadoğu'da akan kanın sorumlusu ilan etti.

Bu tavır basit çamur atma ile açıklanacak birşey değildir. Trump, kendi partisinde olmasa da kendi partisinin kafasını taşıyan Hillary Clinton'u da terör ile ilişkilendiriyor. Ve halen başkanlığın en büyük adayı...

nedimussoy

2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2016, 20:03

Fransa'da uzatılan ve 1 yıldan uzun süredir devam eden OHAL'i 5. kez uzatma kararı aldı.

OHAL'in 15 Temmuz 2017'ye kadar uzatılması Fransa parlamentosunda kabul edildi. Hükümet uygulamanın uzatılmasına, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde saldırı riskinin yüksek olmasını gerekçe gösterdi.

MeteHan!
3 ay önce - Çrş 12 Arl 2018, 09:25

Fransa artık yaşanılası ve güvenli bir yer değil

https://www.ensonhaber.com/fransada-silahli-saldiri.html

Gökhan Gök

3 ay önce - Pts 17 Arl 2018, 00:00

FRANSA VE AVRUPA YOLUN SONUNA MI GİDİYOR?

Misafir c90

3 ay önce - Pts 17 Arl 2018, 01:10

Etme bulma dünyası. Hiç bir suç cezasız kalmaz. Bu dünyada da ahirette de. Cezayirli milyonlarca garibin ahı tutuyor.

Arda Beşir
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:45

Patlama olmuş, illa patlama olsun demiyorum ama madem patlama oldu, inş terör saldırısıdır
Alıntı:

Paris'te büyük bir patlama meydana geldi.

Olayın sebebi henüz bilinmiyor.

AA

MeteHan!
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:49

inşallah deaş patlaması değildir, Türkiye'nin Suriye'de pkk'yı yok etmesini engellemek için yapamayacakları numara yok bunların. Fransa çıkmak istemiyordu Suriye'den

MeteHan!
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:50

sayfa 99
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET