Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1344
alper23

5 gün önce - Cum 11 Oca 2019, 22:01

Alıntı:
Valilik hesabından futbolcu ödemesi nasıl oluyor ki?

Valiliğin bütçesinde öyle paralar var ki kalemine uydurduğun müddetçe sorun olmaz. Belki bu para yardım için açılan hesaptan ödenmiştir ben genel olarak konuştum.

Chapo23
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:19

Bu arada kötü bir haber vereyim o para personel alacağı için harcandı Bagayoko için değil ve Bagayoko serbest kalma hakkı elde etti ve Adanaspor ile anlaştı. Yardım kampanyasının hesabı o valiliğe bağlı valilik ve bir firma hariç 10 bin tl toplanmış..

Hazar23
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:31

Mert gardaş problem değil zaten bu saatten sonra iyi haber beklemiyoruz. Takımı tamamen dağıttılar sağolsunlar.

Emre TÜRKDÖNMEZ
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 08:14

SON DAKİKA |

SAYIN VALİMİZ VE ASİLHAN ARSLAN ÖNCÜLÜĞÜNDE 30 KİŞİLİK GÜÇLÜ BİR YÖNETİM OLUŞTURULACAK İLİMİZİN SİYASİLERİDE DESTEK VERECEK EN GEÇ OCAĞIN 19'UNDAKİ KONGREDE YENİ YÖNETİM GÖREVİ DEVRALACAK...

Emre TÜRKDÖNMEZ
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 09:35

hayırlısı inşallah bu takım ölmeyecek...

Hazar23
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 10:39

Emre kayyum tarafından isimler belirlenmiş destek istenecek benim umudum yok. Dün izlediğim program bende böyle bir izlenim oluşturdu. Destek vermek isteselerdi şimdiye verirlerdi zaten. İnşallah ben yanılırım.

Emre TÜRKDÖNMEZ
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:09

Abi şimdi liste tamam anladığım kadarı ile listedekilerin tek isteği sözler havada kalmasın, maddi yönden destek sağlansın takımı alırız demişler... zaten bu kaynak koşuşturmasını da ben ona bağlıyorum, sayın vali , ve asilhan beyin çabası bu yüzden... hatta bir miktar kaynağın sağlandığı yönünde de duyumlarım mevcut... 19 unda takım yönetim tarafından alınacaktır.... tesisler için sponsorluk görüşmesinden kaynak gelecek zaten bir firma ile görüşmeler devam ediyordu en son sonuca bağlanır o , bir yandan da bazı şirket ve kuruluşlardan da kaynak gelecek bu şekilde de bir duyum söz konusu.... bu takımı kurtaracaklar buna eminim

gadanalam
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:40

19undan sonra kaliteli futbolcu bulunabilecekmi. 12 13 transferle takim yeniden kurulacak uyum sureci v.s derken 5 6 hafta lazim. 3 milyon bulunup şu takım korunsaydı ne olurdu. 1.ligde En az borca sahip bir kulup şu hallere dusmemeliydi. Ayrica 15 20 milyonluk bir kaynak aktarimi olacagi da cok iyimser. Ayrilan futbolcular ikna edip geri dondurulurse cok iyi olur. Alt lige dusmeme adina ne gerekiyorsa yapilmali aksi durumda cok daha kotu tabloyla karsi karsiya kalabiliriz

Emre TÜRKDÖNMEZ
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:57

Yani ne derece doğru bilmiyorum ama 10-12 futbolcu ile bir görüşme sağlanmış hali hazırda bekletiliyormuş, kim görüşmüş o konuda bilgim yok ama gerçek gibi bu duyum içlerinden alım yapılacak, ayrıca eski futbolcuların alacakları ile alakalı avukat görüşmeleride yapılıp miktarın düşürüldüğü haliyle bulunması gereken kaynağın düşürüldüğü haberleri de var, yani 15-20 değil de 10-15 belkide daha az bir paraya ihtiyaç var... birşeyler yapılıyor yapılmasına , hal çare bulunuyor ama anladığım kadarıyla kamuoyundan saklanılıyor , kesin konuşmak adına

Hazar23
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:48

Emre kardeşim hayırlısı olur inşallah. Bu para bu şehrin yarım saatte toplayabileceği bir meblağ fakat insanlar küstürülmüş güvenleri kırılmış soğutulmuş kutuplaştırılmış. Bir kere bu işe soyunacak şeffaf her kesimin desteğini alabilecek şahıslar lazım. Takımı şirketleştirecek yeni tesisler yapacak eski tesisleri değerlendirecek bunu yaparken de tamamen şeffaf olacak. İşte buradaki boşluk malesef dolmuyor.

sayfa 1344
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET