Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 141142143   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 142
alperen 23
1 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 14:40

Köprü için hrherhangi bir gecikme yok arkadaşlar. Büyük bir yatırım tünel açmak öyle kolay değil. Salt köprü yapılmıyor.

alper23

1 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 14:47

Alıntı:
Köprü için hrherhangi bir gecikme yok arkadaşlar. Büyük bir yatırım tünel açmak öyle kolay değil. Salt köprü yapılmıyor.

Tünel çoktan bitti, köprü bekleniyor. Sözde kasım 2017 de bitmis olacaktı.Bu gidişle kasım 2019 da dahi bitmeyecek.

Alıntı:
Elazığ ile İstanbul’u bir mi tutuyorsun? Üstelik mevcut Kömürhan köprüsünden geçişler sorunsuz şekilde sağlanıyor. Yeni köprünün yapımındaki aciliyet nedir ben anlamış değilim. Günde kaç araç geçişi var ki bu köprünün bir an evvel bitmesini gerektiren?

Elbetteki istanbulla Elazığ bir değil ama köprünün bitişinin bu kadar uzaması da hoş bir şey değil, madem çok elzem değil, önceliği yok, başlamayacaktın bu işe, hadi başladın bitir bir an önce.

vehbiwow
1 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 15:30

Araç geçişi varsa bu yatırım senin dediğine göre boşa yapılıyor. Yapılmasın o zaman. Niye yapıldı?
Eğer geçikme yoksa tarihi biliyorsundur.
İş bitim tarihi ne zaman?

Bu arada tünel biteli 2 sene belki daha fazla oldu. Tünel çoktandır bitmiş.

vehbiwow
1 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 15:46

Bu sitede ilgili başlığa baktım. Toplam bitiş süresi 40 ay. 2017 ortalarında bitmesi gerekiyormuş. Şuan 56 ay olmuş halen bitmemiş. Dqha var diyen arkadaş neresinden atttı acaba. Kafamızı kırmasa iyi.

alperen 23
1 ay önce - Cmt 15 Arl 2018, 21:55

Harput osb yatırımında son durum nedir ?

oguzhan23
4 hafta önce - Çrş 19 Arl 2018, 15:35

Devlet Elazığı bu kadar önemsemezse Özel sektör bu şehre napar görüyoruz, bir süredir misafir olarak takip ediyorum yavaşlama durma karınca hızında ilerleme var her başlıkta. Bu sitede büyük konuşanların bile yüzünü karartan Bi dönemden geçiyor. Elazığın sözde Altın, Gümüş çağlarını yaşayacaktık ama gelin görün ki Taş Devrine dönüyoruz. Ne demek aciliyet araç sayısı bilmem ne YSS ve Osman Gaziden geçen günlük araç sayısını topla Kömürhan tek başına onlara yakınlaşır belkide geçer, diğer yandan ordaki geçmeyen aracın parasını şirkete devlet öderken bizim köprü senelerdir ayağı göründü mü bacağı çıktı mı tünelin ucu nere vardı?

Tekintkn
3 hafta önce - Sal 25 Arl 2018, 19:30

Maceraya yolculuk devam ediyor...

Bölgenin ilk Macera Parkı ve Zipline&Zorbing Parkuru #Sivrice ilçemizde hayata geçiyor...
İlimizin turizmine çok büyük değer katacak olan ve #HazarGölü ile bütünleşen bu projeyi 15 Ocak tarihinde ihale ediyoruz...
#Elazığ'ımıza hayırlı olsun...

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Facebook Sayfası

Bahrielz
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:02

Burada bir yatırım haberi paylaşmak isterdim ama bugün de olmadı.

BU İLLERE KENEVİR PİYANGOSU VURDU.

Türkiye'de üretimi 1933 yılında mevzuata bağlanan kenevir, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 29 Eylül 2016'da yayınladığı Kenevir Yetiştiriciliği ve Kontrolü Hakkında Yönetmelik ile izne tabi kültür bitkisi statüsüne alındı. Yönetmelikle 18 olan il sayısı 19'a çıkarıldı. Şanlıurfa ili çıkarılıp Bartın ve Karabük illeri eklenerek Amasya, Antalya, Burdur, Çorum, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Uşak, Yozgat ve Zonguldak olmak üzere 19 ilde bakanlığın izniyle kenevir üretilmesi kararlaştırıldı. mynet.com

ELAZIĞA MI? ELAZIĞ'A AMORTİ BİLE YOK. HAYIRLI OLSUN

Hazar23
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:08

Maşallah aşağı yukarı açıklanan her işte Malatya var bürokratlarını tebrik ediyorum.

antipersonel 23
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:19

Alıntı:
Harput osb yatırımında son durum nedir ?

Harput osb imar planı yakında çevre ve Şehircilik Bakanlığınca açıklanacak arkadaşlar. Eli kulağında.

sayfa 142
« önceki   123 ... 141142143   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET