Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya - Ereğli il olabilir mi?
« önceki   123 ... 495051

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51

EREĞLİ İL OLABİLİR Mİ?
a.evet 40.0%  40.0%  [176]
b.hayır 46.4%  46.4%  [204]
c.zaman gösterecek 13.6%  13.6%  [60]
Toplam Oy : 440

RaciNACİ
1 hafta önce - Çrş 09 Oca 2019, 16:39

Olabilir tabi sebepleri de şöyle

1 - il merkezine çok uzak 100 + km ( birbirine 50km den yakın iller var

2 - Merkez nufusu yeterli 1000bin + üzeri ( 30 bin nufusu il merkezleri ve toplam nufusu 100 bini bulmayan iller var

3- Ereğli. Karapınar. Halkapınar ve Emirgazi ilçeleri ile irlikte yaklaşık 250 bin civar nıfıs var (250 bin altında onlarca il var)

4 - Yaklaşık 5 bin km yüzölçümü var (850 km kare 1500 km kare yüzölçümlü iller var)

Misafir 300

1 hafta önce - Çrş 09 Oca 2019, 17:09

Burada olayı kişiselleştiren sensin.Geçmiş 50 sayfayı okudum herkese saldıran yıllardan beri kafayı Ereğli ile bozan sensin.Boş konuştuğunu herkes anlamış ki sana cevap yazmayı bırakmış.Sen burayı kişiliğini ispat etmek için kullanıyorsun.Ayrıca Türkiye de yaşayan herkes çeşitli iller ilçeler hakkında yorumda bulunabilir.Sana uyar yada uymaz herkese saldırmanın anlamı yok.Ya da insanlara "sen konuşamazsın" diyemezsin.Burası hakaret olmadığı sürece fikir hürriyeti olan bir sayfa.Asabiyet zararlıdır ruh sağlığın bozulur dikkat et.Madem ereğli ni o kadar seviyorsun ankara da ne işin var.Ne perhiz ne lahana turşusu.Gelişmiş il olması gereken iş olanakları olan bir yerse sen niye terkettin?Kendinle çelişiyorsun.Asabiyet zararlı unutma ,yüzünü bile görmediğin tanımadığın insanlara saldırıyorsun.

emre yildiz
6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 15:45

Alıntı:
Burada olayı kişiselleştiren sensin.Geçmiş 50 sayfayı okudum herkese saldıran yıllardan beri kafayı Ereğli ile bozan sensin.Boş konuştuğunu herkes anlamış ki sana cevap yazmayı bırakmış.Sen burayı kişiliğini ispat etmek için kullanıyorsun.Ayrıca Türkiye de yaşayan herkes çeşitli iller ilçeler hakkında yorumda bulunabilir.Sana uyar yada uymaz herkese saldırmanın anlamı yok.Ya da insanlara "sen konuşamazsın" diyemezsin.Burası hakaret olmadığı sürece fikir hürriyeti olan bir sayfa.Asabiyet zararlıdır ruh sağlığın bozulur dikkat et.Madem ereğli ni o kadar seviyorsun ankara da ne işin var.Ne perhiz ne lahana turşusu.Gelişmiş il olması gereken iş olanakları olan bir yerse sen niye terkettin?Kendinle çelişiyorsun.Asabiyet zararlı unutma ,yüzünü bile görmediğin tanımadığın insanlara saldırıyorsun

Ereğli benim memleketim, 1500lü yıllardan beridir ailemin, dedelerimin yaşadığı yer, elbette menfaatlerini savunacağım, gelişmesini isteyeceğim. Ben kimseye konuşamazsın vesaire demiyorum aksine olumlu ya da olumsuz görüşleri memnuniyetle karşılıyorum, çünkü her bir mesaj Ereğli'nin il olma davasını gündeme taşıyor, bu başlık şuana kadar 105 bin kez okundu, amacım binlerce kez daha okunmasını sağlamak. Ama, hiç kimsenin de 'misafir' maskesi altında seviyesiz, bomboş mesajları ile burayı kirletmesini istemem, bana sataşmasına müsaade etmem. Ereğli'yi elbette seviyorum ve memleketimde yaşamayı çok istiyorum ama kamuda denetim elemanıyım ve kadrom sadece Başkent Ankara'da var, bu zorunluluk biter bitmez memleketime dönüp, bir çiftlik kurma hayalim var ve inşallah bunu gerçekleştirebilirim. Yani, beni, mesleğimi, kişiliğimi bilmeden bana suçlamalarda bulunma, sataşma, konuya ilgin bir bilgin, belgen, fikrin varsa yaz, yoksa burada kimseyle kahvehane muhabbetleri yapmak veya seviyesiz mesajlara muhatap olmak istemiyorum. Selametle...

Misafir cc2

6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 20:26

Senin ne kadar seviyeli! bir insan olduğunu geçmiş 50 sayfayı okuyarak anladım.Sana laf anlatmanın havanda su dövmek kadar boş olduğunu heskes farketmiş.Seni kendi haline bırakmış.Ereğli ni o kadar seviyorsan neden memur olup terkettin? Ereğli de hiç mi iş imkanı yoktu? Dediğin gibi gelişmiş biryer se memurluğa neden değiştin? Burada daha önce ki mesajlarımda sadece ereğli değil Türkiye nin diğer ilçelerinin neden il olmaması gerektiğini tam aksine idari taksimatın bütünşehir kapmasında bazı illerin birleştirileceğini yazdım.Sinir stres sağlığa zararlıdır.En ufak bir şeyi kendi kişiliğe saldırı olarak algılıyorsun.İnsanların ne düşündüğü seni ilgilendirmez.Hiç bir mesajımda ereğliyi kötülemedim.Neden il olamayacağını anlattım.Ereğli milliyetçiliği yapıyorsun ama 4-5 bin tl maaş(memurluk) için ereğlini neden terkediyon? Sonra burda ahkam kesiyon.Sana laf anlatılmayacağını herkes anlamış ve seni kendi haline bırakmış.Sana karşı hiç bir saldırıda bulunmadım , sen hemen atladın yok Mevlana vs diyerek.Burası özgür bir platform.İnsanlar düşüncelerini belirtir katılır yada katılmazsın.Editör bence sen burada ereğlinin il olamayacağı hakkında hiçbir mesajı yayınlama bu arkadaş kendini ispat etmiş olsun.Rahatlasın yoksa kalpten gidecek.

sezinc
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:14

İl olmalı tabii ki. Diğer şehirlerden eksiği yok fazlası var

emre yildiz
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 19:30

Uçaktan Ereğli'nin gece görünümü...Bu şehir düzenli bir şekilde gelişmeye devam ediyor ve elbet bir gün il olacak...

Misafir 81b

3 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 10:34

Bence Ereğli İl olmalıdır. Ereğli+Halkapınar+Emirgazi+Karapınar+Niğde Bor+ Ayrancı ile nüfusu en fazla 272bin ediyor bence iyi rakam Türkiyede nüfusu 100bin bile olmayan Ardahan Iğdır Tunceli Bayburt gibi iller var

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 495051
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET