Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1260
mehmed bulut
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:16

Daha çok zaman var bekleyip görelim mutlaka gelen ve giden oyuncular olacaktır.

Bana kalırsa,Kale,on numara ve forvet aldıkmı bu iş tamam

Gabriel Torje yi son anda başka adam olmadığı için aldık orası kesin..

Performansı çok düşük mecbur idare edicez belki sezon sonunda anlaşıp yollarız.

tugberk5
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:55

..

Yigido 864
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 01:18

Eski Besiktasli Luiz Rhodolfo ile Görüsüyoruz .. Bugün Mecnun Baskan dedigi Brezilyali stoper o

meyzee58
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 10:30

Defansa lziz rhodolfo bence etkili olmaz... Yasi ilerledi... Daha genc ve dinamik bir stoper gerek...
Transfermarkt a göre rodriguinho ve sammir boşta görünüyor.. Al ikisinden birini.. Inanirim basaksehir bir yil sonra onu da alir bizde.. Yine gelsin cebe para.. Takima katkısı olacağına inanıyorum.. Hem transfer ucreti verme hemde iyi bir fiyata sat...

resulbey
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 10:35

Brezilya ligi Flamengo Takımın'dan Futbolcu kiralamak zor.Rhodolfo imkansız.Ayrica genç oyuncu kiralarken niye yaşlı Topçu kiralansin.

meyzee58
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 10:39

Ozkan Yıldırım, almanya liginde oynuyordu en son... Werder bremende oynadığı zamaniniyi biliyorum... Kumaşı cok saglam bir topçu... Akhisarda oynayan onur da bremende parladı...
En azindan denenmesi gereken bir topçu... Kacirilmamali... Kesinlikle dennemesi gereken bir topçu....

58dk
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 14:11

Fanatik yazmış inanıp inanmamak değilde. Eğer emre kılınçla douglas giderse( gitselerde ucuza gider şaşırmam yani) ben resmen yönetimin ne yapacagını merak ediyorum. Robinho ve ardından emre ve douglassız bir sivasın sıfır vizyonu var demektir. Ha salatalım emre 1 sene daha oynasın daha iyi olsun 10-15 Allah ne verdiyse satılsa acımam ama şu halde 3-5 de zor ama bedava verirlerse yanarım.

Oguz5858
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 14:58

MİLLİYET - Sivasspor, Beşiktaş'tan 1,5 yıllığına kiraladığı Fatih Aksoy'u eğer 20 maç oynatmazsa, Beşiktaş'a 1 milyon TL tazminat ödeyecek.

Köyün delisi
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 15:16

Oğuz5858 kardeşim, sende inandin mı bu habere ?
*
Türkiyede ki gazetelerin, özellikle de spor medyasının yalan ve balon haber yaptığını bile bile, basında çıkan her haberi doğru kabul edip burada paylaşan arkadaşlara şaşiyorum.
*
Bizim ulusal basının her transfer haberi doğru çıksaydı şimdi Ronaldo Galatasaray da, messi Fenerbahçe de oynuyordu.Besiktas Şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştu.

En son Köyün delisi tarafından Cmt 12 Oca 2019, 15:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kanfory Sylla
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 15:19

Bu Beşiktaş' a adam da satılmaz, bunlardan adam da alınmaz. Bir selam verdik borçlu çıktık. Fiko bütün takımı toplayacak utanmasa. İlk önce Emre sonra Douglas. Mert Hakan'ı da verelim mi Fiko yanına promosyon olarak. Hatta maaşının yarısını da biz oderiz. Fiko bizim Mecnun'u ayakta uyutur. Çok saf bizim yönetim. Çok saf.

sayfa 1260
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET