Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 820
semih__39

6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 11:11

Sunu biliyoruz stad 2019 2020 sezonunda açılıyor çokta kasmaya gerek yok

naims1
6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 11:14

Adana'daki en güzel mimari yapı açık ara bu stad olmuştur herhalde.

Misafir 97e

6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 11:36

Resimlerde stadın yanında su görüntüsü var.Hatta manzara gayet güzel görünüyor.Akdeniz olmadığını biliyorum ama göl mü nehir mi onu bilemedim.Nedir o suyun olayı Adana'lı kardeşler?Bu statta iki Adana takımı birden süper ligde oynar inşaallah.Bu potansiyel şehrinizde ve takımlarınızda var.Sizin Antalya ve Alanya'dan eksiğiniz yok.

Eyed_
6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 12:02

Seyhan baraj gölü arkada gördüğünüz.

Misafir 406

6 gün önce - Prş 10 Oca 2019, 12:11

Diyoruzki kardesim Catalan yolunu genisletin ve bir otoban baglantisi yapin Kozan yolu ve CU yolu baglantilarini elden gecirin.Bir numara yok.Diyoruzki CU yolunu genisletin, Ilim yolunun Catalan yolu ile Otoban/Yesilbulvar baglantisina transit gevis yapin.Bir numara yok.Gidiyorlar otoban kenarina saat kulesi yapiyorlar.Allah akil fikir versin.

Enes_1954
5 gün önce - Cum 11 Oca 2019, 12:19

O saat kulesi tam bi vizyonsuzluk örneği zaten. Oraya otoban bağlantılı kelebek kavşak yapılmalıydı. Ayrıca diğer bahsettiğiniz çalışmalar plan dahilinde. Ancak ne zaman yapılır bilmiyorum. Sözde ilim yolu bulvarı seçime kadar yetişecek. Ayrıca Çatalan yolu da 6. Aya kadar bitecek. Ne kadar doğru bilinmez. Ama CU yolunun genişletilmesi, ilim yolu bulvarı ve otoban bağlantısı, Çatalan yolu genişletilmesi ve yapımı, otobana paralel yeni bulvar yapımı gibi projeler halihazırda var. İnşallah en kısa zamanda biter. Herşeyi geçtim. en önemlisi kısa zamanda metronun stadyuma gelmesi ve otobüs dolmuş seferlerinin ve sayılarının artması. Diğerleri zaman içerisinde hallolacak şeyler. Devlet stadyum yapıyor. İllaki yolunu öyle veya böyle yaptırır belediyeye.

Murat Ds
5 gün önce - Cum 11 Oca 2019, 19:34

Enes kardeş takılan membran kaç tane oldu?

ümit_01
4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 08:43

yeni resim yokmu arkadaşlar

Misafir a1b

4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 09:47

Enes kardesim proje var derken konuyu acarmisin
1.Catalan yolu genisletilecek mi
2.Kozan yolu ve CU yolu kavsaklari duzenlenecekmi
3.Otoban baglantisi olacakmi
4.Ilim yolunun Catalan ve Otoban/Yesil bulvar gecisleri nasil olacak.Trafigi durdurmayan bir gecis olacak mi.Ilim yolu Catalan yolundan sobrada devam edecekmi
5.CU yolu genisletilecekmi
6.Yesil bulvar genisletilecekmi
7.Yesil bulvardaki su kanali icin birsey dusunuluyormu
8.Saricam bolgesinde DB koprusu bittikten sonraki trafik ve yol nasil ongoruluyor.Ozellikle demiryolu /rayli sistemin neresinde bu Saricam
9.Stadyum bittikten sonra olusacacak trafik yuku ongoruluyor mu.Yoksa yine deneme yanilma ile mi ogrenecegiz.
10.Catalan yolu Kozan Yolu ve Otoban kesisimine bir yonca kavsak ne zaman ongorulecek.

Misafir df6

4 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 13:45

Yeni fotoğraflar yok mu

sayfa 820
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET