Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Misafir 810

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:38

O yüzden ihracatta bu yıl 11 sıra geriledik değil mi, emlak balonu vatandaşın alım gücü azalınca söndü elmütder başkanının hergün ağlamasından biliyoruz, o yüzden üretim geriledi, zirai faaliyetler azaldı, esnaf şikayetçi, sanayici şikayetçi, tüccar şikayetçi..., ya biz uzayda yaşıyoruz ya da siz. Bu gerçeğin üstünü nasıl kapatacaksınız? Kapatamazsınız. Rüyan güzelmiş ama gerçek dünyada işler farklı yürüyor.

Misafir 2c8

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 01:20

Geç bunları kardeş bu dediğin kriz tüm ülkede var allah aşkına ne dediğini bilmiyorsun sanki sadece burda varmış gibi konuşuyorsun,mantıklı bişey yazki gülünç durumuna düşme asıl hayal dünyasında olan sensiN,ezbere konuşma

KRAL456
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 01:21

(+)

Evet arkadaslar ihracat gerilemis olabilir zaten degiskenlik gosteriyor fakat sayilar sizin icin bu kadar onemliyse liselere giris sinavinda 9. olduk gerileseydik elestiri vekiller uzerinden partiye olacakti.ne yazikki site sadece caktirmadan belli bir partiyi elestirmeye gidiyor sahipsizlik uzerinden.Diyarbakir guzel biir il elazigda .ne yazikki onlarinda takimlari dusus yasadi.bunu soylememin sebebi Elazigspora gelecek konu.neyse sahipsizlik uzerinden elestiriye devam.

Bu arada eksilerinizi bekliyorum fakat fotolara dayanamayip wow larsaniz haksizlik olur.

cunku

fotonun gercek sahipleri yusuf yusa,alper ve hakan arkadaslarimiz.onlardan alinti yaparak Elazigin guzelliklerini anlatmaya calistim .tesekkurler hepsine.

Cebrail23
5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 21:03

Yapılması planlanan köprülü kavşak projesi vardı burası için 2019 yatırım programına alınmıştır inşallah...

alper23

5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 13:58

2019 yılında Dsi ve Karayolları yatırımlarında kısıtlama söz konusu, bu sene ayrılan bütçe geçen sene yapılması gereken ödemelerin yüzde 85 ini bile karşılayamıyor. Bu şartlarda Hazardağlında çivi çakılmasını beklemiyorum.

sayfa 15
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler