Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 17
Zekican has56
1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:53

Zeydan karalar konuk olduğu bir tv programında Karataş ve Yumurtalık turizme kazandıracağız gereken gayreti göstereceğiz hakettiğini alacak dedi vaatte bulundu.

yusufsezgin
1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:13

Alıntı:
Zeydan karalar konuk olduğu bir tv programında Karataş ve Yumurtalık turizme kazandıracağız gereken gayreti göstereceğiz hakettiğini alacak dedi vaatte bulundu.

.
Ben inanıyorum. Zeydan Karalar ve ekibi, Karataş ve Yumurtalık ilçelerimizi turizm'e kazandıracaktır

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:41

Turizme kazandirmanin ilk adimi illakide oteller acilmasi degil.

Ilk adim olarak Adana Büyüksehir Belediyesi bir kac kilometre sahili islah edip, bölgede 4-5 yildizli Karavan turizmciligiyle ise baslayabilir. Hizmet güzel olsun, eminim karavan turizmciligiyle yabanci turistte bölgeye cekilir.

Karavan turizmciligi deyip gecmeyin, yüksek standardda karavan turizmciligi her sey icinde 5 yildizli otel turizmciliginden daha kaliteli turisti ceker.

En son Karaman Ahmet tarafından Cmt 12 Oca 2019, 12:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 7f2

1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:41

Karavan olayına katılıyorum

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:58

Adana 5 yildizli otel turizminde Antalyayla yarisamayacagina göre, yapilmasi gereken, baska Akdeniz ve Ege sehirlerinin bosladigi alanlarda en iyisi olmayi hedeflemek.

Bu Karavan turizmciligi olabilir, spor turizmi olabilir, saglik turizmi olabilir vs...

Bunlarin icinde en baslamasi en kolayi karavan turizmciligi.

Böyle bir imkan sunulsa, Adanaya giden ilk turist seyahatlerinin icinde olurdum. Günesi dersen bol, dogasi dersen, Ceyhan ve Seyhan nehirleri, cukurovanin gölleri ve dogasi, toroslarin dogasi, bir iki günde Türkiyenin en büyük sehirlerinden Adanada alisveris ve gezinti, daha ne istersin.

Ben Adanayi Ince Memedden tanirim. Ince Memed sevdirdi bana Adanayi.

Misafir f88

1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 17:26

Arsası olanlar adana tuzlada onların beklentisi 1993 den beri para bağlamış o zamanın bir ev parası belediye bu kişilere yardım etsin imarli dediler arsaları aldılar şimdide ev yapılır 3 kat dediler imari yerine göre sıt alanı yaptıran versin belediye sahile yakın sıt alni olmiyan yerden o zaman vatandaşın suçu ne

Misafir f88

1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 19:33

Orda zaten yapan 1993 tuzla beldiyesi imar cikaruip sattilar tuzla beldiyesi kapandi imarli arsalar sit alani oldu nerde bu vatandasin parasi suyami gidecek 1 ev parasi verilmis o zamanin parası verilmiş in bizim bir ev parasini o zaman beldiye

kaan0703
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 19:46

Bu arsalari alanlarinin cogunun ankara taraflarindan olmasida ilginc tabi..sanirim tuzla ile ilgili projeler vardi ankaralilar hizli davrandilar ancak bazen hesap tutmuyor..

Misafir 868

1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 17:27

Sabrın sonu selamettir bu seçimlerinde birsey olmassa bir daha birşey yapmasınlar 35 sene oldu öbür tarafa gidenler arsa sahipleri oldu göremeden bizde göremeyiz bunu okusunlar ders alsinlar

kaan0703
1 yıl önce - Cmt 29 Hzr 2019, 00:09

Harbis plaji nin hemen arkasi bi zahmet agaclandirsalar hazir palmiyelerle destekleseler biraz golge lik olsa ilk defa bir adim atilmis sayacam bunu yapmaktan aciz yoneticilerle daha uzun yillar bi cacik olmaz gidene geleni capsiz

sayfa 17
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET