Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Gaziosmanpaşa
« önceki   123 ... 161718 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 17
ceyhun axoy
9 ay önce - Cmt 08 Eyl 2018, 10:57

Gaziosmanpasaya bağlı kucukkoy semti . Baslibasina bir ilçe gibidir . Bir ilçede olması gereken meydanı merkezi bölgesi bulunmaktadır . Ilerde ilçe olabilir .

Kucukkoyden çeşitli fotolar ,

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Misafir 6e9

5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 23:25

ben burda yaşıyorum Taksim'e 30dk uzaklıkta büyük lüks. Ben zaten zamanımın çoğunu Bakırköyde geçiriyorum. Gop'a uyumaya geliyorum. Yani hiç GOPun kitlesinden etkilenmiyorum otobüste tramvayda kaldırımda markette berberde hiç maruz kalmıyorum. Zaten ilçemiz o kadar da kötü bir ilçe değil üni okuma oranı %15 bence çoğu ilçeden iyi durumdayız. Adı neden çıkmış buranın anlamış değilim. Kültür merkezimiz de merkezde ve efsane kalifiye bir yer. İlçemiz o kadar kaliteli ki Mcdonalds Burger King Simit sarayı, Kahve dünyası, M Migros gibi zincirler gelip şube açmış. Medya tarafından gereksiz karalanıyor.

Misafir 6e9

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 09:12

Sen de gariban edebiyatı yapmışsın o zaman ben de Zeytinburnunda yaşıyorum Bebek'e 30dk da gidiyorum büyük lüks demem lazım bu yorumu okuyunca.

Misafir ffc

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 09:15

Kim ne derse desin Avrupalı bir ilçedir GOP. Yaşayan kitleden bahsediyorsak genelde Karadeniz veya Doğu Anadolu.

Misafir a6b

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 09:32

Kıta avrupasında olmasına sözümüz yok ama yaşayanları yazmışsın zaten. %15 okuma oranı çok yüksek değil aksine Türkiyenin en düşük okuma oranları arasında. Kültür merkezi var ama kalifiye değil tiyatrocular siyasi sebeplerden dolayı böyle ilçelerde sahne alamıyor. İzin verilmiyor misal Levent Üzümcü Gaziantepte zar zor sahne aldı. Gop'ta yaşayıp da buradan etkilenmiyorum demek komik olmuş. Zira haftasonu evdesin çıkıp o markete o kasaba o manava gidedeksin. Arabayı park ederken muhatap olacaksın. Sen zaten orada yaşayıp da 30km yol güdüp gezmeye gidiyorsan hayat standardın baya vahim demektir dostum.

sayfa 17
« önceki   123 ... 161718 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL