Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 178
Misafir 11e

2 ay önce - Pts 07 Oca 2019, 16:04

Bu arada, sanırım sorunuzu yanlış anlamışım.
Evet, haklısınız, tam kesişim yerinde kavşak yok; ama yaklaşık 2-3 km güneyinde, yukarıdaki mesajımda görüntüsünü verdiğim kavşak var.

ufuk1818
2 ay önce - Pts 07 Oca 2019, 16:32

Evet, teşekkürler, bu görüntü daha iyi gösteriyor. A'dan değil de B'den çıkış verdikelerine göre belki yeni duble yol B'den geçiyordur diye düşünüyorum. Bilmiyorum başka bir nedeni var mı. Yoksa gereksiz bir tur atılmış olacak Kandıra tarafına gitmek için...

(+)

Misafir 11e

2 ay önce - Pts 07 Oca 2019, 16:59

Yonca kavşak olursa, ücret toplama gişesi işi biraz komplike oluyor.
O nedenle, yonca kavşaktan ziyade bu şekilde trompet kavşaklar tercih ediliyor.

Misafir ef4

2 ay önce - Prş 10 Oca 2019, 10:35

Ormanları kesmeden yolu nasıl yapacaklar diyenlere en güzel cevap 16 yıldır gördüklerini, 1994 den beri İstanbul'un çektikleri gören cumhurbaşkanımızdan gelsin.
"Deniz kenarlarını, orman alanlarını betona çevirme gayretinde olanlar var. Orman morman ne var ne yok kesiyor atıyor oraya, dikey mimari yapayım, oradan da malı götüreyim diyor, yapılan iş bu..."

jeremias88
2 ay önce - Prş 10 Oca 2019, 14:10

aslında diğer şehirlerden ve köylerden kente geçiş önlenebilseydi bugün bunları konuşuyor olmazdık, şimdi köylere gidin genç nesil bulamazsınız aslında herşey burdan başlıyor.

Nazmi54
2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 22:30

fabrikalar köylere kurulmalı devlet destek vermeli bunun için her köye bir fabrika sloganıyla çıkılmalı hem bu şekilde köylerin sosyal ve ekonomik gelişimi sağlanıcak hem de çiftçilerin pazarlama sıkıntısı ortadan kalkıcaktır.

Misafir 422

2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 16:35

İstanbul Finans Merkezidir, Tşcaret şehridir, Kongre şehridir, Turizm şehridir, Sanat şehridir, Eğitim şehridir.. Ama kesinlikle sanayi şehri olmamalıdır. Tüm sanayi kuruluşları, organize sanayi bölgeleri çevre illere taşınarak oraların kalkınmasına katkı sağlanırken, İstanbul’un da dokusu düzeltilmiş ve korunmuş olacaktır.

Misafir a85

2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 01:08

kesinlikle istanbul sanayi şehri olmamalıdır, mevcut sanayi muhakkak doguya kaydırılmalıdır, bu bir devlet kalkınma stretajisi olmalıdır. ama hayal işte herşey para olmuş kimsenin devletin bekasını düşümndügü yok.

Cem şahin
2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 08:18
istanbul ikitelli ve ümraniye osb sinin tasinmasi

Arkadaslar bu konuda akim cimere mesaj atalim bakanlara da twett atslim derim ben .kesinlikle istanbul rahatlamali

Misafir 754

2 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 10:55

Arkadaşlar bu konuyu her platformda dile getirmeliyiz, İstanbul için başka bir çözüm ve kurtuluş yok.
Tuzla’sından İkitelli’sine kadar, tersaneler dahil tüm OSB ve fabrikaların çevre illere ve Anadolu’ya taşınması şart. Bu Anadolu’da iş gücü oluşmasını sağlayacağı gibi İstanbul’a göçü de engelleyecektir.
Bence Lojistik Bölgeler bile şehrin tamamen dışına çıkartılmalı, bakın o zaman trafik ve şehir nasıl rahatlayacak.

sayfa 178
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM