Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Büyükşehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 112113114115116117   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 113
worldisblack
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 21:21

28M Tece'den 2. Çevreyolu'nu kullanarak şehir hastanesine gidiyor, eğer bu bölgelerden otogara erişmek istiyorsanız 34M'i kullanabilirsiniz.

UĞURÖZ
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 21:45

Nerede bineceginizi söylerseniz daha iyi yardımcı olunur.
77 gider otogara.

Yoldaşım
5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 15:40

28 nolu araç bozuldu ardından yine 28 nolu geldi yolcuları bindiler full dolu.
Yeni körüklü en az 50 adet olmalıydı.

(+)

(+)

(+)

(+)

serkan33

5 ay önce - Pzr 13 Oca 2019, 15:50

Kazanlı-Karaduvar gibi minibüs hatlarının yoğun olduğu yakın köylere yepyeni otobüsleri yolluyorlar ancak ne zaman görsem otobüsler çoğunlukla 3-5 kişiyle gidip geliyorlar. Yazık ya şehir içi yoğun hatlara da şu külüstürleri veriyorlar. Adam köylerle kafayı bozmuş, şehir merkezine hizmet etmemek için bütün imkanları kullanıyor!

Otobüscü 244
5 ay önce - Sal 22 Oca 2019, 21:44

serkan bey haklısınız.Bugün hep procityleri gördüm.

Emir ERTEN
5 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 00:42

Serkan kazanlıya giden bu otobüslere dakikalarca hayranlıkla bakmış gibisin. Bence hemen binip kazanlıya gitmeli ve bu konforlu otobüslerde yaşayacağın seyir zevkini bizlerle paylaşmalıydın.

serkan33

4 ay önce - Prş 31 Oca 2019, 14:51

Büyükşehir Belediyesi otobüslerden birini Mut İdmanyurdu takımına hediye etmiş, sanırsınız Mersin’de ulaşım sorunsuz işliyor da otobüs fazlalığı var!!!

(+)

UĞURÖZ
4 ay önce - Prş 31 Oca 2019, 15:18

Fotoğraftaki otobüs Mercedes değil mi yeni alınan?

Vallaha bu belediye bizi öldürecek.

Bizi aşağıdaki eski model, bakımsız, içerisi mazot kokan , bağırarak giden otobüse mahkum ederler sıfır otobüsleri de çok az yolcusu olan yerlere verirler.

Gece de görüyorum aşağıdaki otobüsleri saat başı çalışıyor.

Sanki 100 yolcu binecekte gece 1-2 gibi üniversite istikametine bunu gönderiyorlar. Dünyanın benzinini yakıyor yazıktır.

Duraklarda hangi otobus kacta nereden çıkıyor, o durağa tahmini varis saati kaçtır gibi bilgiler yok.

Geçen gün üniversite hastanesinden çıktım gece 1 gibi ve hangi otobüsün geleceğini bilemedigim için o soğukta yarim saat bekleyip 28'e bindim ve Forum Opet'te inip , Çarşı' ya yürüdüm.

Halbuki duraklarda bir bilgilendirme olsaydı bu tür şeyler kimsenin başına gelmezdi. Herkes internet kullanamıyor sonuçta.

Aşağıdaki de modern otobüsümüz. Kirli,bakımsız modeli ile şehrin dört bir yanında tur atıyor. Sonra Mersin'e gelenler tabiiki şaşırır, Mersin'de belediye otobüsleri çok kirli diye. Otobus değil zihniyet kirli, bunların başındaki zihniyet.

ysuf2011

4 ay önce - Prş 31 Oca 2019, 23:38

Yok o araç temsa körüklü hiç sevmediğim otobüs lerden birisi o kadar yüksek sesi var ki Ankara ego daki 99 Mercedes ler yanında 0 km kalır ego bu araçlara az da olsa elden geçiriyor burada bunlara bile doğru düzgün bakım yapılmıyor anlaşılan bide şoför leri düzgün araç kullan mıyor lar adeta ehliyeti başka yerden almış lar uzun lafın kısası { Mersin toplu ulaşım = EGO 5. Bölge } bu dediğim bölge de sadece 99 Mercedes yok ama araçları ve kaptan ları Mersin’deki lerden farksız

seyfettin033
4 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 19:00

10 numaralı Tece hattı her zaman kalabalık oluyor. Bu hat'a takviye otobüs eklemeleri lazım...

sayfa 113
« önceki   123 ... 112113114115116117   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM