Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'e taşınan biri için oturulabilecek semt önerisi
« önceki   123 ... 181920

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Misafir a93

4 ay önce - Sal 11 Eyl 2018, 07:02

İnsanların izmir ile ne alıp veremediği var merak ediyorum ? 16milyonluk istanbulun semtleri ile bırak izmiri , Ankaranın semtlerini de kıyaslayamazsınız. İstanbul başlı başına bir ülke nüfusuna sahiptir. düşünün istanbulun nüfusu yunanistandan fazladır! bu şehrin dinamikleri ve şehir yaşantası. buna baglı olan ihtiyaçları da ona göre ayarlanmıştır. tutupta istanbulun beşiktaşı kadıköyü bilmemnesi izmir de yok demek nedir? neye göre yok ? kime göre yok? madem yok İzmir en fazla göçü neden istanbul ve ankaradan alıyor? İzmir de satılan lüks konutların büyük bir yüzdesini neden ozaman istanbullu ve ankaralı yatırımcı alıyor? madem izmirin semtleri bu kadar dandik 4.5 milyon insan niye izmir de yaşıyor?

Kafanıza göre atıp tutuyorsunuz! İzmir kaka, izmir kötü ,izmir dandik! takım tutar gibi parti, parti tutar gibi şehir tutar oldunuz.

Misafir 575

4 ay önce - Prş 13 Eyl 2018, 10:32

misafir a93 yorumunuza katılıyorum

maddi durumu iyi olanlar için mavişehir, atakent semtlerini öneririm.
orta gelirli aileler için gaziemir semtini öneririm

Misafir 67c

1 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:19

Misafir 67c olarak sizlerden fikir almıştım -2018 Yılında .
Arkadaşlar . Hepinize teşekkürler-
Ben İzmir Balçova ya yerleştim .
Ata caddesi (Duru Park ) Bir arka sokağında 4 katlı evin 1 katını satın aldım. 25 yaş ında ev .Orta halli biri için fena değil.120 M2 brut.
Merkezi bir yer de -Tüm sosyal hayatın içinde -Duru park a 50-60 metre -Ata caddesine 10-15 metre
Artık bundan sonrası zaman gösterecek -Doğru mu yanlış mı yatırım oldu ,
Kolay gelsin ,

Tacettin Şenel

1 ay önce - Çrş 19 Arl 2018, 12:40

Hoşgeldin hemşerim bende Atacaddesi üzerinde hikamet ediyorum Balçovamız çok değerli bir ilçedir pişman olmayacaksınız....

Misafir 67c

1 ay önce - Çrş 19 Arl 2018, 18:55

Tacettin bey , süpersin abi ))))).doğru karar verdiğime inanmaya başladım .
Eyvallah ,saygılarımla .

Misafir 952

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 15:51

Misafir 67C eviniz hayırlı olsun. Sorması ayıp olmasın, kaça aldınız? Ev fiyatları hakkında ortalama fikrim olsun istiyorum da ..

Misafir cd5

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 15:57

3+1
125 m2 net
11 yıllık bina
5 katlı / 3. Katındayım
Katılamadı yapılmış.
Site içinde
Otoparkı var
Evde acil masraf yok. Temiz.
Pazarlıkla 415 bine aldık.

Güzel fatih

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 18:25

Anlamadığım şu nankör insan oğlunuda.....İzmirin ekmeğini suyunu yer içerler hatta iş aş rızîk temin ederler hatta İzmire yerleşmişler konut arsa sahipliler ama her neden ise İzmir hakkında atıp tutmaktalar nedir ne demeli bu insanlara ?

Misafir 9c3

3 gün önce - Sal 15 Oca 2019, 17:54

İzmir'e yeni taşınacaklar için General Kazım Özalp mahallesini öneririm.
Yapılaşma yeni olmasına rağmen fiyatlar çok yüksek değil.
İnönü Caddesi'ne, aynı şekilde Poligon metroya yürüme mesafesinde. Esentepe tarafından otobüs ulaşımı da var. Yeni açılan İzmir Demokrasi Üniversitesi'ne, yapılmakta olan Göztepe stadına ve İstinyepark AVMye oldukça yakın bir konumda. Balçova'daki AVMleri saymıyorum bile. Çevre yolunun Balçova çıkışına da birkaç dakika sürüş mesafesinde.
Denizi gören bir konumda ve millet bahçesi yapılacağı ilan edilen Poligon askeri arazisinin hemen yanında. Askeri arazi hali hazırda orman vasfında.
Bir düşünmenizi tavsiye ederim.

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet