Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Siz hiç aşık oldunuz mu? Aşkı nasıl tanımlarsınız?
« önceki   123 ... 151617   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Abdullah O345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:29

Alıntı:
Aşık olduğum kız benim ona aşık olduğumu öğrenince 3 sene önce üniversite ile verdiğimiz mezuniyet partisinde gözlerime baka baka erkek arkadaşı ile sevişmişti

Yok artık ya.

Zor bir durum gerçekten.
Alıntı:
Unutulur, unutulur, 10 sene sonra gülersin bile.

Birinci aşkımı unuttum ben 5 senede. Burç abi, senin katkıların da var bu işin içinde. Sağol her şey için.

ali şükrü bey
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:36

Alıntı:

brs1905

Aşık olduğum kız benim ona aşık olduğumu öğrenince 3 sene önce üniversite ile verdiğimiz mezuniyet partisinde gözlerime baka baka erkek arkadaşı ile sevişmişti aradan 2 hafta geçti final sınavlarının son günüydü erkek arkadaşı ile ayrılmış belli ki yanıma geldi biliyor ya aşık olduğumu bana gülümseyerek nasılsın diye sordu bende sana ne dedim bu dediğimi gürültüden dolayı duymadı sonra kopya verirmisin diye sordu bende niye kopya veriyormuşum sana dedim onca yaptığın şeylerden sonra utanmadan yanımamı geliyorsun sen ne kadar da yüzsüz biriymişsin dedim aşık olduğuma bin pişman olduydum

Yurt dışında mı okuyorsun?Bu bahsettiğiniz insan ecnebi mi?Yoksa Müslüman bir Türk kızından mı bahsediyorsun inan anlamadım,nasıl bir şey hayal bile edemedim.
Sonra bu insanlar hiç bir şey olmammış gibi kendilerine olan saygılarını kaybetmeden hayata devam mı ediyorlar?
Nasıl dejenere ve ahlaksız hayatlar var şu dünyada,inanın şaşırdım.

Bir de son zamanlarda buna şahit oldum,sözde Müslüman Türk erkeği,başka biri ile sevgili olmuş bir kızı hiç dert etmeden eşi olmaya ikna etmeye çalışıyor.
Abi nasıl geniş mide var bu tiplerde,bunlar aile olacak ve bunların yetiştireceği çocukları düşünüyorum.
Yazık diyorum.
Bir erkek için bir kadında arayacağı ilk şey ahlak ve namusunun sağlamlığı olmalı ama şimdi yeni yetmeler bunları basit şeyler sanıyor.

En son ali şükrü bey tarafından Cum 11 Oca 2019, 14:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Abdullah O345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:37

Alıntı:
Yurt dışında mı okuyorsun?Bu bahsettiğiniz insan ecnebi mi?Yoksa Müslüman bir Türk kızından mı bahsediyorsun inan anlamadım,nasıl bir şey hayal bile edemedim.
Sonra bu insanlar hiç bir şey olmammış gibi kendilerine olan saygılarını kaybetmeden hayata devam mı ediyorlar?
Nasıl dejenere ve ahlaksız hayatlar var şu dünyada,inanın şaşırdım.

Bu tür insanlar yüzünden yaşama heyecanı kalmıyor işte.

Arda Beşir
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:38

Kavuşamazsan aşk olur.
Kavuşursan cinsellik olur.

Kısacası AŞK geçici, kavuşana kadar

Abdullah O345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:42

Alıntı:
Bir erkek için bir kadında arayacağı ilk şey ahlak ve namusunun sağlamlığı olmalı

Evliliği istemememin sebebi de bu arayışın çok zor olmasıdır. Benim yapı gereği uzak kalıyorum artık bu tür aşk, meşk konularında. Hepsi boş iş. Evlenmesek de yaşıyoruz değil mi?

Allah, her şeyin hayırlısını versin.

ali şükrü bey
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:45

Çevreni değiştir kardeşim,emin ol Allah'ın emrini bilen,dünyaya dalmamış ahlak ve namusun ne demek olduğunu,nesebin temiz olması gerektiğini bilen milyonlar var ülkede.
Allah'a şükür herkes TV veya İnternette gördüğü yabancı ve yalancı hayatlara imrenerek yaşamıyor.

Sen çevreni değiştir,kalibini ve nefsini koru,Allah istediğini gönderir.

Misafir 68c

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:45

Sitenin saygınlığı başlıklarla belli olur. Nette aratıldığında çıkan başlıklar site kalitesinin göstergesidir.

Çalakalem yazılmış, okumadan gönderilmiş olan düşüncelerimiz de önemli ancak en azından başlıklarda yazım ve anlam hatası yapmayalım. (Çok önce açılmış olsa dahi) Hatalı yazılmışları denetçilere bildirerek düzelttirelim lütfen.

* Başlıklar kısa, öz ve çarpıcı olur.
* Her kelimesi büyük harfle başlar.
* Sonuna nokta konulmaz.

Son derece hatalı yazılmış bi' dünya başlığımızın yanında bu başlık epey masum olsa da örneğin, ilk iki kelime (siz hiç) gereksiz yazılmış ve kelimeler büyük harflerle başlatılmamış.

Biraz özen.

Misafir 3dc

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 15:59

Bu ve buna benzer şarkıları 34 senedir dinlemek istemiyorsanız Aşık falan olmayın.Benden size ağabey tavsiyesi .

Karakas Mehmet
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 16:18

10 sene oldu ama unutulmuyor.

brs1905

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:44

Ali Şükrü Bey kız atesitti bizim üniversitedeydi bunun ilerde olacak çocuğunu ben düşünmek dahi istemiyorum

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET