Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 313
Resul GUL

5 ay önce - Pzr 06 Oca 2019, 00:42

197 Çiçekli belediye otobüsü kaza yapmış .Çok şükür ölü yokmuş Ama bir hafif yaralı varmış

Allah korumuş geçmiş olsun.

Paylaşım Çiçekli Köyü Facebook Hesabından

Misafir 7c1

5 ay önce - Pzr 06 Oca 2019, 12:01

Bir belediye otobüsü de yanmış boşken eski otobüslerden

Misafir 0b7

5 ay önce - Sal 08 Oca 2019, 10:04

geçmiş olsun

Reis0172
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 17:11

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 'Yeni imar yoğunlukları vermeden, yeni kooperatifler açmadan, rüşvet dağıtmadan seçime giden yegane belediye başkanıyım' dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Yeni imar yoğunlukları vermeden, yeni kooperatifler açmadan, rüşvet dağıtmadan seçime giden yegane belediye başkanıyım" dedi.
Başkan Sözlü, Adana'da eğitim veren 60 sürücü kursu hocaları ve temsilcileri ile bir araya geldi. Sürücü kursu temsilcilerinin sorun, taleplerini dinleyen Başkan Hüseyin Sözlü, burada yaptığı konuşmada beş yıllık hizmet süresince Adana'da görünür hizmetlerinin yanı sıra fiziki rehabilite çalışmalarını tamamladıklarını ve kentin gelecek yüz yılını kurtaran planlamayı haritaya işlediklerini söyledi.
"Yeni imar alanı açmadık"
Adana'da hem yeni imar alanı açmadıklarını, bir metrekare dahi tarım alanını konut alanına çevirmediklerini söyleyen Başkan Sözlü, "Hem yeni imar alanından hem de kentsel dönüşümden bir arada bahsedemezsiniz. Yeni imar yoğunlukları vermeden, yeni kooperatifler açmadan, rüşvet dağıtmadan seçime giden yegane belediye başkanıyım. Ceyhan'da 15 yıl önce 60 dolmuş kooperatifi vardı, 15 yıl sonunda yine 60 olarak kaldı. Adana'da da bu böyle olacak" diye konuştu.
"Cumhurbaşkanımızın hassasiyeti haklıdır"
Sözlü, "Adana'da turizm olsun diyerek kentte gelecek hayali kuranlar önce bunun alt yapısını hazırlamalı, Adana için hiç yuvarlak laflar etmedim. Alt yapıyı hazırladık, planlara haritalara işledik. İkinci beş yılımızda gözle görülür hale gelecektir tüm bu şehir planlamamız. Cumhurbaşkanımız dikey yapılaşmaya karşı çıkıyor. Burada dikey yapılaşmadan kastı yapı yoğunluğudur. Adana'da bu yapılaşma yoğunluğuna tamamen karşıyız" dedi. - ADANA
Kaynak: İHA

Adana Büyükşehir Belediye binasına gidin imar plan askı panosuna bakın o zaman anlarsınız dogru konuşup konuşmadığını birde askıdaki imar planlarında yeni imar bölgesi olduğunuda çok rahat anlarsınız

Murat Ds
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 17:42

Aklımızla dalga geçiyor vizyonsuz.

Misafir a3d

5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:26

Sarıçamda binlerce konutun imarı nerden çıkmış uzaylılar mı açmış oraları imara? Sarıçamda bom boş arazilere 300.000 kişilik şehir kurdu, bu adam yüzünden güney mahalleleri dönüşemedi, garibanın yüzü gene gülmedi, siyasetçi-işadamı neler döndü kimbilir.

önens

5 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 16:54

(+)

Medline hastanesi arkası ek bina yapılıyor . 11 katlı olacak diye duydum.

Misafir 19b

5 ay önce - Pts 14 Oca 2019, 13:39

Arkadaşlar merhaba bilmedigimden soruyorum. Adana çatı adayı hüseyin mi oldu ??

01 yakup
5 ay önce - Sal 22 Oca 2019, 22:43

Arkadaşlar yerel ekonomi gazetelerinden birinde yazar olan mehmet uluğtürkan bey adanamızın ekonomisini anlatan bir yazı yazmış paylaşmak istedim

(+)

(+)

(+)

01 yakup
5 ay önce - Sal 22 Oca 2019, 22:52

sayfa 313
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET