Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 498
kahramanali
1 hafta önce - Prş 10 Oca 2019, 23:45

(+)

Ben herşeyi okuyorum merak etmeyin de asıl siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ortada proje bile yok hala savunuyorsunuz. Netlik, şeffaflık böyle olur. Her yıl olduğu gibi adamcağız aday gösterilmemesine rağmen resmî yatırım programını açıklıyor. Şimdiye kadar da açıkladıklarının %95'inin gerçekleştirdi. Bazıları gibi de Keçiören gülecek diyip hamaset yapmıyor.

Baglum1234
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 00:24

Alemin derdi olmuş Turgut demekki anlayan anladı çekemiyor başkanımızı helal Turgut Altınok Başkan baglum hakkını alacak

kahramanali
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 01:20

Alıntı:
Alemin derdi olmuş Turgut demekki anlayan anladı çekemiyor başkanımızı helal Turgut Altınok Başkan baglum hakkını alacak
Özhaseki bile onlarca projesini açıkladı. Ne saçmalıyorsunuz siz? Tam buldunuz çekemeyeceğimiz adamı. Bi projesi yok ki çekemeyelim. Hey Allahım ya. Bi 10 yıl daha beklersin. Alır Bağlumun hakkını

Baglum1234
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 01:28

Bak şimdi on yıl diyor ne oldu millet şikayetçi edince nede. N ediyor sonra hadi ordan Şlop Cu seni ne olduğun belli oldu . Acıklanınca da gel yorum yap baglum ile ilgili projeler tabi eğer yoksa yazık millete ben güveniyorum Turgut Altınok başkana her kes güveniyor bağlım kaderi Turgut Altınok reis

kahramanali
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 02:45

Alıntı:
Bak şimdi on yıl diyor ne oldu millet şikayetçi edince nede. N ediyor sonra hadi ordan Şlop Cu seni ne olduğun belli oldu . Acıklanınca da gel yorum yap baglum ile ilgili projeler tabi eğer yoksa yazık millete ben güveniyorum Turgut Altınok başkana her kes güveniyor bağlım kaderi Turgut Altınok reis
Kusura bakmayın cümlelerinizi anlayamıyorum.

Sosyal medyada birçok kişi sordu “başkanım projelerinizi açıklayın artık” diye. Nedense başkanın tek cevabı “en büyük projemiz mutlu ve gülümseyen bir Keçiörendir.” oldu. Böyle bir yaklaşım olmaz. Adeta anaokulu öğretmeni edası ile bir açıklama olamaz. Bizler çocuk da değiliz. Belediye başkanlığı ciddiyet gerektirir. Buradakiler Bağluma, hangi bölgesine hangi yatırımlar yapılacak hasretle duymak istiyorlar. Adı sanı olan elle tutulur, realist “projeler” olsa da şurası şöyle diye eleştiri getirebilsek. Veya takdir etsek. Ama ortada hiçbişey yok.

Arda Beşir
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 11:08

Alıntı:
Ortada proje bile yok hala savunuyorsunuz.

Seçime 80 gün var, adaylığı 10 gün önce resmileşti, detaylı bir proje hazırlanıyor. Ankara'ya deniz getireceğim diyenler gibi mi yapsın Mahalle mahalle sorunlar not ediliyor, belki de görebileceğimiz en kapsamlı en detaylı projeler hazırlanıyor, hepsi de yerine getirebilir. Cumhuriyet kulesine 10 senedir 1 tuğla koyamayan Sayın Mustafa Ak değil mi, ''Kuleyi 1-1,5 senede bitirip açılışını yapacağız, içerisini donatacağız ve gelir elde edeceğiz'' dedi Turgut Altınok. ''Bağlum ile ilgili tüm sorunları not ediyorum, göreve gelir gelmez çözüme kavuşturacağız'' dedi

Sayın Ak 10 senedir gölet ile ilgili tek şey yapmayıp seçime günler kala mı yapacak, şimdiden sonra tüm Keçiören'i altından yapsa nafile.
Alıntı:

Bi 10 yıl daha beklersin.

Kendi ağzınla dedin, 10 yıldır bekliyorsunuz diye

kahramanali
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 13:20

Alıntı:
Seçime 80 gün var, adaylığı 10 gün önce resmileşti, detaylı bir proje hazırlanıyor. Ankara'ya deniz getireceğim diyenler gibi mi yapsın Mahalle mahalle sorunlar not ediliyor, belki de görebileceğimiz en kapsamlı en detaylı projeler hazırlanıyor, hepsi de yerine getirebilir. Cumhuriyet kulesine 10 senedir 1 tuğla koyamayan Sayın Mustafa Ak değil mi, ''Kuleyi 1-1,5 senede bitirip açılışını yapacağız, içerisini donatacağız ve gelir elde edeceğiz'' dedi Turgut Altınok. ''Bağlum ile ilgili tüm sorunları not ediyorum, göreve gelir gelmez çözüme kavuşturacağız'' dedi

Sayın Ak 10 senedir gölet ile ilgili tek şey yapmayıp seçime günler kala mı yapacak, şimdiden sonra tüm Keçiören'i altından yapsa nafile.
Arda Beşir bey devletin parası bol değil. Sayın Mustafa Ak bey kule ile ilgili 10 yıldır mahkemelerle uğraştı yıksaydı yıkardı. Referandum ile uğraşmazdı. Bunun yerine daha reel projeleri hayata geçirdi. Bağluma da bir çok şey yaptı. Sayın Mustafa Ak’ın açıkladığı seçim vaadi değil resmî devlet yatırım programı. Siyasi sorumluluğu yok artık. Bilmem anlatabildim mi?

Burada başkan yarıştırması yapmıyorum ben bunu bile anlamıyorsunuz. Ne diyim.

Turgut beye gelince hazırlanıyorsa “projelerim hazırlanıyor” diyecek. Gerekirse “çok yakında projelerimle karşınıza çıkacağım” diyecek. Böyle çocukça açıklamalar yapmayacak.

En son kahramanali tarafından Cum 11 Oca 2019, 18:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Arda Beşir
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:41

35 senelik siyasetçiye sen ben akıl vermeyelim demi, benim bizzat duyduğum Bağlum ile ilgili çok güzel projelerinin olduğu, eksikleri ve sorunları not ettirdiği, kapsamlı bir sunum yapacağı.

Bakan henüz Mustafa Ak.

Neredeyse hani Altınok kuleyi bitirecekti falan diyeceksin

kahramanali
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 18:15

Alıntı:
35 senelik siyasetçiye sen ben akıl vermeyelim demi, benim bizzat duyduğum Bağlum ile ilgili çok güzel projelerinin olduğu, eksikleri ve sorunları not ettirdiği, kapsamlı bir sunum yapacağı.

Bakan henüz Mustafa Ak.

Neredeyse hani Altınok kuleyi bitirecekti falan diyeceksin
Borçlu bir belediyeyi mali yönden finanse etmek kolay değildir. Belediyenin mali durumu yeni yeni düzene girmişti. Evet kule de bitecekti. Hatta resmî yatırım planına bu yıl koyulmuştu. Kule diyip geçme. Sana bana dilimize kolay geliyor. Ama plastikten yapılmıyor bu kule .

Hüseyin 1234
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 22:04

Hani ovaciga metro geliyordu bu laflar boş adamlar sıkılmadan bitmeyen sevdamız diyor 14 senede bir metroyu yapamadılar en azından Turgut bey zamanında kendisini ispatlamış birisi ben Turgut bey den umutluyum adamlar Çayyolu diye neredeyse bir şehir yaptı bunlar 10 senede bir kuleyi bitiremedi Keçiören Belediyesi'nin sayfasında kosrelik projesi on yıldır duruyor bunun neresini oluyorlar anlayamadım

sayfa 498
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet