Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir bf6

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:31

"bir insan hem laik hem müslüman olamaz" diyen ben degilim. bu bir alintidir. bende sana soruyorum. bir müslüman, kurani inkar eden veya kurallarini hice sayan insanlarin mekanina gider ve eglenir mi? alkohol verilen bir yer allahin kurallarini mi sayiyor? yilbasi icin bu kadar önem verirken oradaki hassasiyet nerde kaldi? ülkede helal mekanlar mi yok? saygi bekleyen tutarli olmali aksi halde herkes dalgasini gecer.

!yunus!

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:38

Bak uzatmaya gerek yok, kisi laik olamaz devlet laik olur.
Kisi ben dinsizim ateistim diyebilir.

Ben laikim deyip basortusune, ezana, sakala gicik olacaksini boyle sacmalik varmi? Adam gibi ben dinsiz kitapsizim diyeceksin.

Ayrica bir muslumanin gunah islemesi veya haram olan ortama girmesi onu dinden cikartmaz, gunahkar eder. Ama bir insan basortusune, sakala, ezana karsi ise dinsizdir yani Allahin kurallarini hice saymis olur ve cehennemliktir.
Bunu bile anlamayacak kadar zeka seviyeniz yerlerde. Gercekten yazik sizlere

En son !yunus! tarafından Cum 11 Oca 2019, 18:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

brs1905

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:46

Valla ismini daha yeni öğrendim bu kadının bizim ülkemiz islam ülkeleri içinde en özgür ülkedir sonra 2. Olarak Umman gelir bu ülkedeki insanlardan rahatsız olanlar başka ülkeye defolup gidebilir yani

Misafir d94

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:53

Muhtemelen icki ya da basortusuyla zerre alakasi olmayan siradan bir kavga... bir taraf basortusune, diger taraf ickiye vurgu yapip hakli cikmaya calisiyor. Memlekette dert mi yok da bu tip sacmaliklarla ugrasacagiz? Her sey politize olmali mi?

Misafir bf6

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 18:44

Ayrica bir muslumanin gunah islemesi veya haram olan ortama girmesi onu dinden cikartmaz, gunahkar eder. Ama bir insan basortusune, sakala, ezana karsi ise dinsizdir yani Allahin kurallarini hice saymis olur ve cehennemliktir.
Bunu bile anlamayacak kadar zeka seviyeniz yerlerde. Gercekten yazik sizlere

----------

bu olayda hüküm vermeden bunu düsünmen lazim. bir insan sirf türban takiyor diye hakli olmaz. fetullahda namaz kiliyor. "bir insan hem laik hem müslüman olmaz". laikim diyen müslüman degil. cehennemlik mi degil mi bu onu büyük ihtimalle ilgilendirmez.
benim zekama laf atacak zekaya sahipsen ne güzel sana. ama yazdiklarindan her sey belli oluyor.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET