Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri'de Sanayi
« önceki   123 ... 363738 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
sayfa 37
Emre92
5 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 23:01

Tim serbest bölgeleri katmıyor direk KDV’siz ihracat olduğu için

Alper Tekkuş

5 ay önce - Prş 10 Oca 2019, 14:49

Kayseri potansiyel olarak Nazmi'nin de dediği gibi 5 Miyar dolar bazında lakin teşvik alamayan bir kent...
Marnara Sanayii Havzası haricinde Denizli Antep Kayseri helal olsun ... Demek ki lıman kenti olsa Rakam nerelere varır kim bilir...


Misafir bee

5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 11:01

Kayseri Sanayisi 15 yıldır yerinde saymakta rakipleri Gaziantep, Manisa uçtu gitti. Kayseri işini bilir kayseri kendi yapar çözer diye diye memleketin gelişmesini her anlamda gerilettiler. Teşvik sisteminde bizden çok daha iyi olan illerle aynı kefeye koyulmaya devam ediyoruz. Kayseri ilçeleri hiç olmazsa teşvik sisteminde az gelişmiş yerler kategorisine koyulsa. Bu şekilde devam ederse kayseri yerinde saymayı geçtim gerileme dönemine girecek. Birçok firma yatırımlarının fabrikalarını teşvikin bol olduğu limana yakın yerlere taşıyacak.Atilla Pektekin

5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 15:09

Alıntı:
Kayseri Sanayisi 15 yıldır yerinde saymakta rakipleri Gaziantep, Manisa uçtu gitti. Kayseri işini bilir kayseri kendi yapar çözer diye diye memleketin gelişmesini her anlamda gerilettiler.

Bu dönem içinde seçilen tüm milletvekillerimız maalesef etkili olamadılar. Hükümete baskı kurup önemli projeleri geçirtemediler.Bakanlıklar eliyle yapılması gereken hiçbir yatırım kabul ettirilip uygulanamadı.
Kayseriye yapılacak tüm yatırımlar,alması gereken teşvikler bir şekilde engellendi.Özellikle Anadoluda kendilerine rakip istemeyen bir kaç ilin sayıca daha kalabalık olan lobileri hükümeti etkileyerek Kayseri yatırım paylarının kendi bölgelerine aktarılmasını sağladılar.
Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlık dönemi bile bunun önüne geçemedi.Kayseri ye hiçbir katkı sağlayamadan etkisizleştirildi.Yıpratıldı.Siyaseti bırakmak zorunda kaldı.
Şehrimize katkı sağlayabilecek son umut Mehmet Özhaseki'de kazanma şansı bulunmayan Ankara Büyükşehir başkan adaylığına zorlanarak yıpratılacak ve onunda işi bitecek.
Kayseri için YHT ağına alınmak,Otoyol bağlantısının sağlanması ve Havaalanının genişletilmesi çok önemlidir.Bu projelerin dışında bırakılan bir şehir Ekonomik olarak geĺişemeyecek ve büyüme olmayacaktır.
Ülke yönetimi tarafından yatırımlar ve büyük projeler uygulamama konusunda adeta karantinaya alınıp tecrit edilen Kayserimizin Allah yardımcısı olsun.


Emre92
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 15:39

Nasıl olsa oy alırım burası benden başkasına vermez düşüncesi devlet yatırımlarını uzak tutuyor ama kolay lokma olmadığını anlasalar biseyler yapılabilirsayfa 37
« önceki   123 ... 363738 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ