Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3311
aliveli100
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 13:34

Sn.kamilsorhan,
Eksi veren ben değilim ama her kim verdi ise bu mesajdaki bilgiler yanlış açıklamasıyla vermiş. Siz eminseniz verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan o halde alınmanıza gerek yok bence.


mert söylemez
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 13:48

Sn. melih aktaş,
Göstermelik açılış ve gerçek açılış dediğim benim şahsi fikrim değil tutup ta bu mesajdaki bilgi yanlış diye eksi puan vermenize gerek yoktu yani bu puanın siz tarafından verildiğini düşünerek yazıyorum çünkü ısrarla soru sorup yine de cevap almadan puanla yargılayacak biri gibi duruyorsunuz açıkçası. Biraz eski sayfalarda kalacak ancak Aralık ayında yani siz bu foruma üye olmadan önce hatta çalışan bir güvenlik uzmanı mühendisle konuşmuştum ve o gün bir post atmıştım, kendisinin göstermelik olarak şubat ayında açacağız yani tören olacak test seferine gazeteciler davet edilip röportaj verilecek ancak halkın kullanımına açılmayacak, gerçek açılış ise yani insanlarımızın kullanımına açılması mart ortasını bulacak dediğini aktarmıştım. Aktarmıştım diyorum çünkü benim bilgim değil doğrudan bu mühendisin bilgisidir bu ve şahsen ben sırf aktardığım için yanlış bilgi puanını hak etmediğimi düşünüyorum. Lütfen bu puanı siliniz yada siz vermediyseniz de artık her kimse bu puanı veren lütfen silsin. Ayrıca biraz zahmet edip daha önce de dediğim gibi önceki mesajımda var aradaki fark deyişimi kaale alıp profilimden önceki mesajlarıma baksaydınız bu paylaşımı görecektiniz, her seferinde açıkla neymiş te bilelim tarzında gereksiz postlarınızla forumu doldurmamış, haksız eksi puanla da yargılamamış olurdunuz.


melih aktaş
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 13:50

Test sürüşleri zaten başladı,ancak hep dediğim gibi,bu seçime çok önem veriyorlar,o yüzden bütün açılışları tam seçime yasladılar,seçimden 1 ay öncede bidaha test töreni yapılacak.Ersin_35
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:13

Mehmet kasım feto bir cemaat değil terör örgütüdür. Eskiden fetocu olup şimdi Atatürkçü görünen çok insan var ortamlarda. Hani derler ya yersen.

Mustafa Yavuz Ay
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:22

Alıntı:
Mustafa bey,telekominikasyon ne gibi işe yarayan ve hangi aletleri kullanan bir sistem?Bunu hep merak etmişimdir.Telekom deyince benim aklıma ev telefonu gelir.


Gecen sene hem sinyalizasyon, hem de telekomunikasyon sartnamelerini paylasmistim.

Madem yeri geldi, haberlesme kismini tekraren paylasayim(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
(+)


kamilsorhan

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:22

Marmaray set'i test sürüşü dün,

Dün çektiğim bu video'yu,Sayın Yağız Ömer benden daha önce bir video paylaştığı için paylaşmamıştım,bugün paylaşıyorum.

tadmi
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:40
Tren Mustafa Kemal paşa'da


Tren saat 14.30 gibi Kanarya'da park halinde bekliyordu, sanırım yönü de Bakırköy' e doğruydu.

Mehmet Kasım İyonya
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:50

ersin 35
Alıntı:

Mehmet kasım feto bir cemaat değil terör örgütüdür. Eskiden fetocu olup şimdi Atatürkçü görünen çok insan var ortamlarda. Hani derler ya yersen.


fetö terör örgütü olarak 2014'te ilan edildi, ben eskiden bahsediyorum, erdoğanın fetö ile kanka olduğu dönemden. o zamanlar ben de tüm cemaatleri Müslümandır din kardeşidir hacıdır hocadır diye saygı duyardım, bugün ise hepsini abd, İngiliz alman vs ajanı casus milli varlığa tehdit olarak görüyorum, tabi ki bütün cemaatler birer fetö adayıdır. atö, setö, metö, itö gibi.

Eskiden de şimdi de fetö ile hiç bir bağımın olmadığı kesindir, olsa zaten burda nasıl yazayım, eskiden Erdoğan'ı destekliyordum şimdi desteklemiyorum. Ülke battı neyini destekliym. Erdoğan'a karşı olan herkesi de fetöcü ilan etmek işi sulandırmaktan başka bişey değil. Ekonomiyi batırmasaydı desteklerdik.


mustafa 1903
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:51

Raylardan neden bu kadar ses geliyor? Herhalde yoğun kullanılmadığından dolayı yüzeysel pas diye düşünüyorum.

Hasan Mihrican
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 14:51

Alıntı:
Hangi mesajımın neresini beğenmediğinizi bu sayfada açıklarsanız memnun olurum ve cevap verebilirim
değerli forumdaşlarımızın bana teveccüh göstererek verdikleri 1124 puan içerisinde ki tek eksi puan sizin verdiğinizdir.Teşekkür ederim.Bu vesileyle şunu da açıklamış olayım;Profilim den de görüleceği gibi yanlış anlaşılmamak ve moral bozmamak için hiçbir forumdaşımıza ne eksi ne de artı puan vermedim çok güzel fotoğraflar paylaşılmış olmasına rağmen wow puanı da vermedim. Moralimi bozmadan paylaşmaya tüm hızımla devam ediyorum.


Kamil Bey eksi puan vermek şöyle dursun ben kısıtlama olduğu için size yeterince (+) puan veremediğimden şikayetçiyim. Malum bir kişiye 24 saat içinde 4'ten fazla (+) puan verilemiyor.
Başta siz, İsmail Bey, Sefer Bey, Nizamettin Abi olmak üzere paylaşımda bulunan adını sayamadığım diğer tüm arkadaşlara teşekkür ederim.sayfa 3311
ANA SAYFA -> ULAŞIM