Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 851
Yiğitler
2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 11:33

50 yılda ülkemiz hepbirlikte el verip Türkiyenin en büyük tüketim ve Avrupanın 1 numaralı merdiven altı üretim megapolünü oluşturduk. Türkiyedeki bir galericiye gidip lüx araba bakarsan herhangibir şehirde o araçlar 34 plaka şirket aracıdır %70 . Yani Balıkesiri Balıkesirliler kurtarır , dua et Balıkesir havalisi dev pazar ve merdiven altı ekonomisinin avantajlarıyla İstanbula göç eylemesin. O lüx şirket araçlarına Şavaştepede binemezsin

Misafir 232

2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 13:16

köprüden tren yolu olmadı ise metrobüs olsa verimli olur mu?örneğin gebze-yalova veya gebze-bursa ya da gebze-gölcük vb.

Vatandaş Metin
2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 13:20

Alıntı:
köprüden tren yolu olmadı ise metrobüs olsa verimli olur mu?örneğin gebze-yalova veya gebze-bursa ya da gebze-gölcük vb.

Yok artık. Olmadı İstanbul-İzmir metrobüs seferi konsun

Efe Elaldı

2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 14:42

2 adet daha baya uzun şekilde viyadük kirişleri geçti 3.viyadüğün kuvvetle muhtemel

(+)

Cem şahin
2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 17:50
Istanbul ikitelli ve umraniye osb tasinmasi

Arkadaslar ben tum sanayinin tasinmasindan bahsetmiyorum yanlis anlasildi herhalde.sadece iki buyuk osb istanbul ikitelli osb ve istanbul dudullu osb nin tasinmasindan bahsediyorum .tersane vs tabii ki tasinamaz

Oktay 10
2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 21:13

Cem bey İstanbul'da yaşayan bir Balıkesir'li olarak kesinlikle taşımasını istemem.Goc, trafik vs.anlatilmaz yaşanır.Nefes almaya kaçıyoruz Balıkesir'e denize girmek için kaç km yol geliyoruz.Sonra hep birlikte güneye gitmek zorunda kalırız.selamlar.

Oktay 10
2 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 21:32

Şükrü Güllüoğlu bey sürecin kandirilani zaten ido yavaş veya hızlı batirmayin ekmek teknemiz sonucta

Misafir 9d1

2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:17

İzmir ve manisada yaşanan afad sonrası otobanın manisa kısmında bi sorun yoktur inş 🙏 akhisar devlet yolu baya sıkıntılı diye haberler geliyor

Cem şahin
2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:21
Istanbul ikitelli ve umramiye osb tasinmasi

Bursada 15 e yakin osb var .balikesir merkez olacaksa osb ler muhakkak gelmeli

Misafir 231

2 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 12:48

Sel mi almış yolu?

sayfa 851
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM