Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'da yeşil kalmadı diyenlere gelsin...
« önceki   123 ... 464748

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 48
Misafir afb

1 hafta önce - Çrş 09 Oca 2019, 14:52

Yerel yönetimler sempozyumunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:

"Denizlerimizin kenarlarında, orman alanlarında buraları betona çevirme gayreti içinde olanlar var. Bize de örnek veriyor, bırak ya, bizim medeniyetimiz ne diyor ona bakalım. Sanki orada yaşayanlar çok mutlu. Mutlu değiller. Biz medeni olmayı, o beton yükselişlerde değil, toprağa yakın mimarimizde bulacağız.

"Bu kapitalizm nelere muktedir. Orman falan kesiyor, götürüyor. Dikey mimari yapayım, malı götüreyim. Biz medeni olmayı bileceği ki o beton yükselişlerde değil, toprağa yakın olma anlayışında bulunacağız. Kimsenin gözyaşına bakmayacağız, yıkılacaksa yıkacağız. Biz böylesine köklü bir değişimin, merkezi ve mahalli idarelerin işbirliği ile olacağına inanıyoruz. Amacımız 82 milyon vatandaşımızı kucaklayacak bir çalışma ile ülkemizin her köşesinde değişimi gerçekleştirmektir. "

Yeni bir dönem mi başlıyor?


mustafa 1903
1 hafta önce - Çrş 09 Oca 2019, 15:02

Olan olmuş, atı alan Üsküdar'ı geçmiş; bunun telafisi nasıl olacak?

Misafir 305

1 hafta önce - Çrş 09 Oca 2019, 15:18

"Denizlerimizin kenarlarında, orman alanlarında buraları betona çevirme gayreti içinde olanlar var. Bize de örnek veriyor, bırak ya, bizim medeniyetimiz ne diyor ona bakalım. Sanki orada yaşayanlar çok mutlu. Mutlu değiller. Biz medeni olmayı, o beton yükselişlerde değil, toprağa yakın mimarimizde bulacağız. "

allah razı olsun Cumhurbaşkanımzdan.. İstanbul'a sonunda sahip çıkan birilerini görmek ne kadar güzel. Ahmet davutoğlu'da bu konuda "dikey değil yatay mimariyle büyüyeceğiz" demişti, ama dış mihraklar engel olmuşlardı. Ahmet Davutoğlu'ndan önceki iktidarlar ise istanbul'u deyim yerinde ise betona boğmuşlardı. Bu işi düzeltmesi de Kısmet sayın cumhurbaşkanımıza imiş. İstanbul'daki dinamikleri çözüp bu betonlaşmaya dur diyeceğine eminim.sayfa 48
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 464748
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet