Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
35CEM35

4 ay önce - Cum 16 Ksm 2018, 21:06

Alıntı:
Haberi paylaşınca okumadan YALANNN diyenlerin susmasi da çok acı

Ne susması yahu, zeytinyağ gibi üste çıkıp, üstüne bir de Ak Partiyi ve seçmenini kötülüyor.
Şakşakçıymışız, sevdiğimizi alkışlarız eyvallah, onlar ise lağımı alkışlıyor, leşliği alkışlıyor, ama sorsan biz cahil onlar kültür abidesi, yersen...

Arda Beşir
2 ay önce - Cum 04 Oca 2019, 18:31

Neler oluyor

mahmut11
2 ay önce - Pzr 06 Oca 2019, 21:56

Aziz Kocaoğlu işçiyi tehdit etti!

Arda Beşir
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 12:16

Bu adam aday olmak istiyor ama Tunç Soyer aday yapılacak. Aziz Kocaoğlu da ceketi alır gider, bir şey diyecek durumu yok.

Bağımsız aday olmak gibi bir hata yapmaz, bağımsız aday olursa da aynı gün geri çeker, tehdit, şantaj, baskı,.... ile

Ustura Faysal
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 13:13

Alıntı:
İktidar partisi İzmir'de mevcut yönetime alternatif olamıyor. Elinin altında sınırsız devlet kaynağı olmasına rağmen İzmir'de vay be diyeceğimiz hiç bir şey yapmıyor. Ulaşım için yıllardır 1 çivi çakmadığı metro projeleri ile İzmirliyi oyalıyor. mevcut yönetimi eleştireceğine proje yaparak bunları gerçekleştirerek fikrimizi değiştirmeye çalışsınlar. Yıllardır yaptıkları göz boyamak yerine reel bir şeyler yapmaları gerekiyor.

Bazen İzmir'li arkadaşları anlamak gerçekten çok zor.

Öyle her canı isteyen eline kazmayı küreği alıp istediği yere proje yapabiliyor mu bu Ülke'de. Hadi benim projem var, şurayı bana verin de bir yapayım hepiniz nasıl proje yapılır görün demek gibi bir imkanı var mı sokaktan geçen herkesin.

Yahu sen adamın birisine bunları yapsın diye YETKİ vermişsin, sonra gidiyorsun onları YETKİ vermediğin adamların yapıp göz boyamasını bekliyorsun

Hadi gel elimize kazma kürek alalım bakalım bu Ülke'de her hangi bir şehrin her hangi bir sokağına YETKİ verilen kurum dışında tek bir kazma vurabiliyor musun

Sen yapsın diye yetkiyi Ahmet'e ver, sonra Mahmut yapsın diye bekle. Oldu canım Çay var içer misiniz

Sen hele bir YETKİ'yi ver o Proje yapmasını istediğin adamlara, sonra yapmazlar ise ben sana o şansı verdim ama yapmadın ben b.k koklamaya razıyım deyip yine eski kafadan devam edersiniz

GkhanTR
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 13:27

Alıntı:
Bazen İzmir'li arkadaşları anlamak gerçekten çok zor.

Öyle her canı isteyen eline kazmayı küreği alıp istediği yere proje yapabiliyor mu bu Ülke'de. Hadi benim projem var, şurayı bana verin de bir yapayım hepiniz nasıl proje yapılır görün demek gibi bir imkanı var mı sokaktan geçen herkesin.

Yahu sen adamın birisine bunları yapsın diye YETKİ vermişsin, sonra gidiyorsun onları YETKİ vermediğin adamların yapıp göz boyamasını bekliyorsun

Hadi gel elimize kazma kürek alalım bakalım bu Ülke'de her hangi bir şehrin her hangi bir sokağına YETKİ verilen kurum dışında tek bir kazma vurabiliyor musun

İzmirli olmadığınız için bilmiyorsunuz. Otogar metrosu bakanlığa devredildi. Ancak yıllardır çivi dahi çakılmadı. Yetki var imkanda var yerde var yani.

murad_1299
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 13:29

Ankara'da da benzeri şikayetler var Gökhan Bey, İstanbul tekelinden olaya bakarsak yanlış değerlendirme yapmış oluruz

Ustura Faysal
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 13:52

Alıntı:
İzmirli olmadığınız için bilmiyorsunuz. Otogar metrosu bakanlığa devredildi. Ancak yıllardır çivi dahi çakılmadı. Yetki var imkanda var yerde var yani.

Koskoca İzmir'in tek bir tane sorunu var, o da Otogar Metrosu mu yani.

Peki neden devredilmiş bakanlığa. Senin YETKİ verdiklerin yapmadığı için

Olaya sadece tek bir proje ile bakmayın, şimdi bakanlık 1 tane yarım kalmış metroyu yapmadı diye eleştirmek en doğal hakkınız, peki o aynı projeyi yarım bırakan YETKİ verdiğiniz kişileri aynı şekilde eleştirdiniz mi zamanında.?

Şimdi bakanlık o metroyu yapmıyor diye size oy yok diyorsunuz ya, YETKİ verdiğiniz adamlar o metroyu yarım bırakırken de size oy yok dediniz mi mesela.

Sonuçta bakanlık sıfırdan başlayıp yarım bırakmamış değil mi. Sizin YETKİ verdiğiniz adam başlamış ama bir işi beceremeyip eline yüzüne bulaştırmış ve bitirememiş.

GkhanTR
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 13:57

Bizim yetki verdiğimiz adam başlayıp yarım bırakmadı. Beyefendi gerçekten İzmir hakkında hiç bir bilginiz yok. Varsayım üzerine yazmayın lütfen. İlla yazacaksanız lütfen ilk önce araştırıp yazın.

mahmut11
2 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 23:10

İzmir'de durum çok ilginç.

Tunç Soyer aday olsa; İP tarafından babası "Ülkücü Katili" olarak görüldüğü için ittifak çatırdayacak,

Tuncay Özkan aday gösterilse; Adamın belediyecilik deneyimi yok, sinirlenince kendini yırtan biri ..

Aziz Kocaoğlu aday gösterilse; İzmir'i 5 yıl daha çamur götürecek.

ayrıca Kocaoğlu ikidir aynı tiyatroyu çeviriyor

seçime 2 yıl kala aday olmayacağım diyor diyor 3 ay kala
" adayım" diyor

hayat cok garip

sayfa 10
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet