Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 664

10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 21:21

Ahmet yücel sen istersen diğer konularda yazabilirsin. Burada Kahramanmaraşın sorunlarını konuşmak istiyoruz. İnsanlara müdahil olmazsan iyi olur.

tilki123
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 22:01

Çok önemli Şehre gelen yabancı turistlerin tarihi veya şehrin önemli noktalarına gittiğinde ingilizce tabelaların olmaması.
Ben bunun üzerinde titizlikle duruyorum şehir merkezimize gelen bir turistin “turist information” noktasına gidip şehrimiz hakkında bilgi almasını sağlamamız gerekiyor.
İngilizce tabelaların olması gereken mekanlar:
- Başkonuş Yaylası
- Abdulhamithan Camii
- Ulu Camii
- Germenica
- Yedi Kuyular kayak merkezi
- Kapaşı Çarşı
- Demirciler Çarşısı
- Konaklar
daha sayamdığım yerler

Turist İnformation noktaları
- Kahramanmaraş Havalimanı
- Trabzon Caddesi

En son tilki123 tarafından Sal 01 Oca 2019, 22:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Misafir 176

10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 22:02

Sorunları konuşmak istiyoruz demiş zaten çözmek değil. İlk önce okuduğunu anlamayı öğren. Boş laf yapma burada. Bu sorunların burada çözülmeyeceği aşikar ama bazı sorunlara dikkat çekerek çözüme yardımcı olunabilir. Eminim güzel noktalara parmak basılacaktır. Bu faydalı başlığı açan edeye teşekkür ederim. 2019 yılı Kahramanmaraşımız için atılım yılı olsun inşallah.

Ehtiyar
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 22:39

Göksun’dan 2 - 3 kat küçük 10-15 Bin nüfuslu ilçelere dahi TOKİ konutları yapıldı Göksun’a yapılmadı.
Göksun’da talep toplandı ama yeterli ilgi olmadı.
Fiyatlar uçuk olunca elbette ilgi olmaz.

Toki yapmıyorsa Belediye yapabilirdi ama Belediye de bu işe girmiyor.

Misafir df6

10 ay önce - Çrş 02 Oca 2019, 12:32

Acil stadyum lazım
Şehir hastanesi lazım
Bölünmüş yol otoban
Yüksek hızlı tren
Organize sanayi
Meslek lisesi meslek yüksek okulu egitim yuvaları

Vural Demir
10 ay önce - Pzr 06 Oca 2019, 08:18

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET