Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 24
GkhanTR
4 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 12:33
Çim’de Pamela rüzgarı esti


İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Çim Konserleri’nin bu haftaki solisti Pamela, söylediği hit parçalar ve dansıyla izleyenleri adeta büyüledi. Tarihi Havagazı Fabrikası’nın gelecek haftaki konukları Kargo grubu olacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel “Çim konserleri”nde sahne sırası Pamela’daydı. Sevilen sanatçı, birbirinden hit şarkıları ve danslarıyla hem göze hem de kulağa hitap etti. Tarihi Havagazı Fabrikası’nı dolduran çok sayıda İzmirli, ünlü sanatçıya hep birlikte eşlik etti.

Alıntı:
Çim Konserleri’nin müdavimleri arasında yer alan İzmirliler, yaz gecelerinin klasiği haline gelen etkinliğe ilişkin beğenilerini dile getirdi
Yaz konserlerini İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmirlilere sunduğu ayrıcalıklı bir etkinlik olarak gördüğünü söyleyen Oğuz Özdeş, Başkan Aziz Kocaoğlu’na teşekkür ederken, Lale Akçalı Özdeş de, etkinlikler sayesinde İzmir’in diğer şehirlerden birkaç adım ilerde olduğunu ve tüm etkinlikleri takip etmeye çalıştıklarını kaydetti.
“İzmir’de böyle bir imkan olmasına bayılıyorum” diye konuşan Cansu Karagöz, “Arkadaşımla Alsancak’ta yemek yiyecektik, ama konsere gelmeye karar geldik. Her sene bu konserleri takip ediyorum. Minderler ve çim alan ile birlikte çok relaks bir ortamı var” dedi. İşi gereği çok sık seyahat ettiğini vurgulayan Sinan Orhan, “Her gittiğim yerde aynı şeyi söylüyorum: Bu sadece İzmir’de var” şeklinde konuştu.
Konsere kızlarıyla gelen Ayşe ve Levent Azman çifti ise memnuniyetlerini dile getirerek, “İzmir’e yakışır şeyler bunlar, gurur duyuyoruz” dedi.
Çim Konserleri’nde önümüzdeki haftanın (28 Ağustos Perşembe) sahne sırası Kargo Grubu’nda olacak.Ulaş Barış Karabulut

4 yıl önce - Prş 11 Eyl 2014, 19:31

İzmir yine Havagazı fabrikasının mevcut durumunu koruyuo restorasyon yapmış..Ankara onu bile beceremedi ki..Adamlar kaç yıllık Havagazı Fabrikasını yıktı yerle bir etti

Berktuğ
site denetçisi

10 ay önce - Pzr 19 Ağu 2018, 22:35


(+)
Berktuğ
site denetçisi

5 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 19:17


(+)
sayfa 24
« önceki   123 ... 222324
ANA SAYFA -> İZMİR