Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 16
mahmut11
6 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 13:27

Bakımsızlıktan bozulduğunun kaynağı gazete mi diyorsun? Yani inanmıyorsun. Bu da insanlar kendileri sabote etti demeye girer. Yoksa neden bozulacak

başka neden bozulacak. İnsanlar zıplayacak mı diyorum ben de ironi yapıyorum.

İZBAN, METRO fark eder mi? İzmir'de sizi rahatsız eden sorunlardan biri de merdivenlerin çalışmaması. Başlık ta bu olduğu için yazarım ben de. Bunda kötü bir şey yok.

Eleştirilemez belediye hizmetlerinin bulunduğu bir liste var mı? Hangi adresten ulaşılabilir?

GkhanTR
6 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 14:18

Kısmete bak metroda yürüyen merdiven bakımı dedik, metroya bindim bindiğim yerde merdiven bakımı denk geldi

mahmut11
6 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 15:34

Bakımlı olsunlar da, bize laf vermesinler..

Efkarlı
6 ay önce - Cum 28 Arl 2018, 00:36

yürüyen merdivenlerin ve asansörlerin çoğu bozuk ayrıca bunlarn bakımı için giden paralar var israftan başka birşey değil. bunun yerine asansörsüz ve merdivensiz üst geçitlerin olması. örnek bayraklı üst geçidi

GkhanTR
6 ay önce - Cum 28 Arl 2018, 01:54

Sadece kendini düşünüyorsun yani. Engelli, yaşlı, çocuk arabalı yaşamasın bu dünyada ne gerek var onlar için bir şey yapmaya.

Misafir 4e2

5 ay önce - Cum 28 Arl 2018, 22:12

Stadyumları olmayan izmirin güzide takımları olarak beni çok rahatsız ediyor

Efkarlı
5 ay önce - Pzr 30 Arl 2018, 12:23

@GkhanTR, bozuk olan asansör ve yürüyen merdivenlerin kime faydası var? engelli, yaşlı ve hamile insanlara faydası var mı ? oysa bayraklı üst geçidi masrafsız ve engelli dahil her insan rahatça geçebiliyor.

GkhanTR
5 ay önce - Pzr 30 Arl 2018, 12:58

O bozuk dediğin yürüyen merdivenleri şehirde çete denilen bir şebeke emniyet düğmelerine basarak durduruyor. Hatta bunu engellemek için kamera falan kuruluyor.

Efkarlı
5 ay önce - Pzr 30 Arl 2018, 15:30

@gökhan bey: asansörlerin de emniyet düğmeleri mi var ? hep arızalı hep arızalı. bana bir bozuk olan asansör ile bir tekerlekli sandalyeli birisinin karşıdan karşıya geçme imkanını söyler misiniz ? ben size bayraklıdaki üst geçit ve benzeri üst geçitlerle çok basitçe geçme imkanını söyleyebilirim.

sayfa 16
« önceki   123 ... 141516
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet