Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yağmurdan sonra İzmir; Aziz Kocaoğlu istifa etmeli mi?
« önceki   123 ... 137138139 ... 141142143   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
kilitli
sayfa 138
Çağrı33
2 ay önce - Cum 28 Arl 2018, 00:36

Alıntı:
tüm herkesin kullandığı otogara metroyu götürmek yerine evka 3 yönüne neden götürdü merak ettim?

Zaten hat f. Altay bornova merkezdi bornovaya gitmek içinde evka-3 ten gececekti ve bu proje aziz kocaoğlu zamanında değil rahmetli ahmet priştina zamanında bitirildi

Efkarlı
2 ay önce - Cum 28 Arl 2018, 00:39

orda ikamet eden prof. dekanlar elit kesimler için gitmedi yani.

GkhanTR
2 ay önce - Cum 28 Arl 2018, 01:53

Profesör ve dekanlarla ne ilgisi var? Yeni üye olup bütün başlıklarda bi anda saldırıya geçtin. Sakin ol kovboy yavaş yavaş. Trol müsün gerçek mi bi anlayalım.

Misafir dc3

2 ay önce - Cmt 29 Arl 2018, 01:35

Evka 3 tarafı kocaoğlu zamanında yapıldı . Yip fakültesine kadar priştina, yanlış bilgi vermeyin

mahmut11
1 ay önce - Cmt 26 Oca 2019, 18:51

(+)

Tınaztepe!!!!

REZİLLİK DİZ BOYU

Misafir 2b6

1 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 12:51

İzmir, İstanbul ve Ankara şehirlerinin hepsinde uzun yıllar yaşadım. Yoğun ve şiddetli yağmurlarda bu üç şehrin hepsinde göl olan kavşaklara, su ile dolan geçitlere, tıkanan kanalizasyonlara rastladım (hala da rastlıyorum).

Ne o belediye, ne bu belediye; al birini vur ötekine!.. Particilik de yapmam, siyasi taraf da tutmam; bu yüzyılda hala kent içi temel sorunlar ile baş edemeyen tüm siyasetçi ve yerel yönetimci kesimleri Allah'a havale etmekten başka bir şey yapamam...

Bu bir zihniyet, bir kültür, bir değer sorunu; o partiden bu partiye veya o başkandan bu başkana pek değişmiyor! Hatta Bence siyasetçiyi ve yerel yöneticiyi de aşmış bir sorun halinde...

Örneğin, dün akşam saat sekizbuçuk dolaylarında Adnan Menderes Havalimanında idim... Dış hatlar terminalinin iç kavşağı yaklaşık otuz cm. yüksekliğinde yağmur suyu ile doluydu... Fiat Uno gibi küçük kasalı otomobiller geçmekte zorlandılar...

Hadi bakalım; kim kabahatli bu meselede?.. Kimi eleştireceğiz? Park ettiğimiz otopark için, büfesinden aldığımız bir bardak su için servet isteyen ama biraz yağmurda havalimanını su içinde bırakan havalimanı işletmecisini mi, havalimanlarından sorumlu olan devlet birimlerini mi yoksa sonuçta kamuya hizmet veren bu tesise destek vermeyen belediyeyi mi? (Destek istendi mi onu da bilmiyorum tabii..)

Gerçi ne fark eder ki?.. Biz vatandaş olarak sadece şunu bilecek ve gerisini düşünmeyeceğiz: Yağmur yağarsa her an her yerde taşkın, baskın, su birikmesi vs. olabilir; taşan, basan, biriken yerin sorumlusu Tellioğulları da olsa, Seferoğulları da olsa...

Bu da Bizim kaderimiz!..

(Not: Yukarıdaki "Tellioğulları" ve "Seferoğulları" ifadeleri, eski bir Türk filmi olan Tosun Paşa filminden kamuoyuna mal olmuş mecazi ifadelerdir. Gerçek hayatta namı, lakabı veya soyadı Tellioğulları veya Seferoğulları olan hiç bir kişiyi veya grubu kastetmemektedir.)

mahmut11
1 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:11

Tamamen belediyenin beceriksizliğini savunmak için içi boş bir yazı. İzmir bu yalanlarla uyutulmak istemiyor. Yetti.

Misafir df8

1 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:15

Yukarıda ki yazıda hiç bir yanlış olmadığını sende biliyorsun. Senin derdin sırf siyaset. İstanbul Ankara başlıklarında fotoğraflar mevcut nesi yalan.
Böyle söyleyince diyorsun ki Ankara İstanbul ilgilendirmez beni. Haklısın biz İzmir de yaşıyoruz izmir ilgilendirir ama şunu anla ki bu sorun belediyenin sorunu değil. Zamanında şehri altyapı olmadan imar eden belediyelerin suçu. Şimdi akp de gelse bu sorun çözelmeyecek. Bunu sende biliyorsun. O nedenle lütfen zorlama boşuna.

Ustura Faysal
1 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:29

Alıntı:
Zamanında şehri altyapı olmadan imar eden belediyelerin suçu. Şimdi akp de gelse bu sorun çözelmeyecek. Bunu sende biliyorsun. O nedenle lütfen zorlama boşuna.

Çözmek isteyen çözer.

Muhtemelen İstanbul'u bilmiyorsunuz. Google amcaya girin ve Alibeyköy yazın eski haberleri okuyun, size fikir verir. Bardakla su döksen ortalığı su basıyordu. Şimdi ise durum ortada.

Yapmak isteyen yapar, yapmak istemeyene bahane çok.

Misafir df8

1 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:42

O zaman İstanbul ve Ankara'da ki sorun çözülsün görelim . İzmir tarihi boyunca Atatürk zamanı dahil ilk kez CHP belediye son birkaç dönemdir seçimi aldı

sayfa 138
« önceki   123 ... 137138139 ... 141142143   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet