Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Gökdelenleri ve Gökdelen projeleri
« önceki   123 ... 74757677   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 75
Ahmett55
6 ay önce - Pts 10 Arl 2018, 16:05

Merhaba arkadaşlar
Maglesef Yenitepe İzmir projesi için başlık bulamadım ondan dolayı burada yazıyorum.
Kendim yurtdışında yaşadığım için bu proje hakkında yenilikler bilen arkadaşlar benimle paylaşırsa sevinirim.

Durduruldu denmişti sonra çalışmalar başladı dendi ama dedim ya yurtdışında yaşadığım için kendim takip edemiyorum

Saygılar

Anıl 95
6 ay önce - Pts 10 Arl 2018, 18:06

Ahmet bey başlık yoksa forumda açabilirsiniz

Ahmett55
6 ay önce - Pts 10 Arl 2018, 21:18

Maglesef yeni olduğundan dolayı açamıyorum. Denedim

mahmut11
6 ay önce - Sal 11 Arl 2018, 22:07

Arkadaşlar YENİTEPE-İZMİR projesini bu başlıkta tartışalım : http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6897920#6897920

Anıl 95
6 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 20:21

Avrupa'nın en yüksek çelik binası Biva Tower yükselmeye devam ediyor

Anıl 95
4 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 18:03

İzka Port inşaatından:

ALİFDN
4 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 22:37

Beyler yeni dönemde AKP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı başa gelirse bu güzelim projeleri durdurabilir, söylemedi demeyin. RTE yüksek binalara karşıyım diye bas bas bağırıp duruyor, sağda solda. Gecekondu mezarlığına dönen şehirlerimizdeki o ucubeleri bıraktılar, yüksek binalara taktılar kafayı.

hakan erat
4 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 22:42

Alıntı:
Beyler yeni dönemde AKP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı başa gelirse bu güzelim projeleri durdurabilir, söylemedi demeyin. RTE yüksek binalara karşıyım diye bas bas bağırıp duruyor, sağda solda. Gecekondu mezarlığına dönen şehirlerimizdeki o ucubeleri bıraktılar, yüksek binalara taktılar kafayı.

Bu başlığı yıllardır takip ederim ama bu kadar bağnazca ve cahilce yazılan bir yazı görmedim. Siyasi düşüncelerini başka başlıkta yazsana.

ALİFDN
4 ay önce - Çrş 30 Oca 2019, 16:18

Alıntı:
Bu başlığı yıllardır takip ederim ama bu kadar bağnazca ve cahilce yazılan bir yazı görmedim. Siyasi düşüncelerini başka başlıkta yazsana.

Sen niye alınganlık yaptın ki onu anlamadım. Yani böylesine boş ve lüzümsuz bir yoruma cevap vermek gerekir mi, o da ayrı bir durum, ama yine de ben az da olsa bir şeyler yazayım. Bir kere bağnaz ve cahil görmek istiyorsan aynaya ve aşağıdaki linklere bak bay sazan. Haber dinlemediğin ve gündemi takip etmediğin ortada. Diğer yandan tanımadığın, görmediğin ve bilmediğin insanlara da öyle bağnaz, cahil diye lüzumsuz ve hadsiz yorumlar yapma. Senin siyasi düşüncene ters olan her yorum bağnaz ve cahilce mi oluyor yani? Şayet öyle düşünüyorsan asıl bağnazlık ve cahillik budur işte. Kaldı ki ben, hiç bir siyasi görüşü olmayan biri olarak, sadece yetkililerden gelen açıklamalara istinaden yorum paylaştım burada. Aşağıdaki linkler gibi onlarca farklı haber, video ve link bulabilirsin internette.
http://www.patronlardunyasi.com/haber/Cevre-Bakan ...giz/212284
https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017/12/02/yukse ...usaade-yok

gediz_1994
4 ay önce - Çrş 30 Oca 2019, 17:53

Biz İzmirliler olarak kulelerin yapılmasından memnunuz. Şehrimize hava kattılar ve her gecen gün çogalıyorlar. Şuan İstanbul dısında Türkiyenin en yüksek binaları İzmirde. 4 tane 200 metre üzeri bina mevcut. 240 metrelik bina da zemini çıktı artık. O bölge planlı bir bölge şuan oraya 1000 metrelik bile bina dikilebilir. 3-5 yıl sonra 300 metreleri görmek süpriz olmayacak. Bölgenin bir planı var ama dediginiz gibi öyle bir durum olursa bina yüksekligine sınırlama gelecegini biliyoruz. Ankarada kaç tane 300 metrelik proje 200 metrelerin altına kısaldı ve aynı boy binalarla görüntü estetigi yok sayıldı. Ama izmir öyle olmayacak. İzmirde şuan bile görünüm olarak bambaşka hava kattı. 5-10 yıl sonra dünya çapında bir görüntüye kavuşacak. Tunç soyer de vizyon sahibi bir başkan planlı bölgeyi durdurup İzmirin gelişimine engel olmaz. Kısaca gökdelenler yükselmeye devam edecek

sayfa 75
« önceki   123 ... 74757677   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet