Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir e96

2 yıl önce - Cum 22 Arl 2017, 20:31

hastane oldukça modern ve güzel bir görünüme sahip.yozgatlı vatandaşlara hayırlı olsun.Fakat verilen hizmet nasıl onuda en iyi buradaki arkadaşalar yorumlayacaktır.

Emre Çelik

2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 12:26


(+)(+)(+)

(+)(+)(+)

Dün bir yakınımızı getirip gece geç saatlerde çıktığım şehir hastanesiHamza Koçak
2 yıl önce - Çrş 04 Tem 2018, 00:36

Misafir e01

2 yıl önce - Çrş 04 Tem 2018, 07:37

yozgatta hastanemi?
İnanmıyorum
Asfaltlı yol varmı arkadaşlar yozgatta?


Misafir 53c

1 yıl önce - Sal 06 Ksm 2018, 23:50

Yozgat Şehir Hastanesi, HIMSS 7 sürecine geçiyor.

Yozgat Şehir Hastanesi, Türkiye'de 1, Avrupa’da ise sadece 3 hastanenin sahip olduğu HIMSS 7 belgesini almak için çalışmalarını tamamlayarak sertifikasyon sürecine girdi.

Yozgat Şehir Hastanesi, Türkiye'de 1, Avrupa’da ise sadece 3 hastanenin sahip olduğu HIMSS 7 belgesini almak için çalışmalarını tamamlayarak sertifikasyon sürecine girdi. Avrasya 2018 Konferansı'nda, Rönesans İşletme Hizmetleri'nin Yozgat Şehir Hastanesi ile HIMSS 6 Sertifikası kazanma süreci örnek vaka olarak aktarıldı.

HIMSS 7 SERTİFİKASYON SÜRECİNE GİRDİ

Yozgat Şehir Hastanesi, dijitalleşme sürecinin en üst noktası olan HIMSS 7 belgesi için çalışmalarını tamamlayarak sertifikasyon sürecine girdi.

Rönesans Holding'in açıklamasına göre, Rönesans İşletme Hizmetleri dünyanın en büyük sağlık bilişimi fuarı olan HIMSS’in Avrasya 2018 Konferansı'na katıldı.

Amerika, Avrupa ve Asya’da yapılanmaları bulunan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan HIMSS, bilgi teknolojilerinin, sağlık hizmetleri sunumunda ve geliştirilmesinde en uygun düzeyde kullanımını sağlamayı amaçlıyor.

Konferansta, HIMSS 6 belgesini alan Yozgat Şehir Hastanesi'nin sertifikasyon sürecindeki başarılı yolculuğu örnek vaka olarak katılımcılara aktarıldı.

TÜRKİYE'DE İLK OLDU
Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olan ve açıldığı günden bu yana sağlıkta kalite adına tescil edilmiş birçok ilki hayata geçiren Yozgat Şehir Hastanesi, dijital hastane derecelendirmesinde dünyaca kabul görmüş HIMSS Emram 6 (Elektronik Sağlık Kaydı Adaptasyon Modeli) kriterlerini yerine getirerek Türkiye’de bu seviyeye gelen ilk şehir hastanesi oldu.

Sağlık sektöründe dijitalleşme çabalarına öncülük eden ve bu kapsamda gerekli olan tüm kriterleri yerine getirip HIMSS 6 belgesi alan Yozgat Şehir Hastanesi, en üst seviye olan ve Türkiye'de 1, Avrupa'da ise sadece 3 hastanenin sahip olduğu HIMSS 7 belgesini almak için çalışmalarını tamamlayarak sertifikasyon sürecine girdi.

KAĞITSIZ HASTANE YOLUNDA İLK ADIM
Açıklamada verilen bilgiye göre, hastanelerde dijitalleşme sürecinin en üst noktası olarak kabul edilen HIMSS 7 sertifikasyonunun önemli farklarından biri, hasta bakımını sağlamak ve yönetmek için kâğıt kullanımının sıfıra indirilmesi olarak görülüyor.

HIMSS 7 Sertifikası için aranan bazı kriterler ise hastalara ait tüm verilerin, medikal görüntülerin ve diğer dokümanların elektronik hasta kayıt (EMR) ortamının içerisinde saklanması, tüm hastane servisleri için özet veri sürekliliğini göstermesi olarak sıralanıyor.

Yozgat Şehir Hastanesi'nin dijitalleşme süreci Rönesans İşletme Hizmetleri’nin diğer şehir hastanelerine de öncülük ediyor.

Bin 550 yatak kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri olan Adana Şehir Hastanesi'nde de HIMSS 6 sertifikasyon sürecinin tamamlanması bekleniyor.


Misafir 845

1 yıl önce - Cum 23 Ksm 2018, 18:48

Yozgata hayirli olsun ama kullanmak nasip olmasin insallah.

Emre Çelik

1 yıl önce - Cum 21 Arl 2018, 23:10


(+)


Cemoli D18
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 21:04

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)

(+)(+)Alıntısayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET