Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'daki Plazalar
« önceki   12

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
MuHeNDiS_
13 yıl önce - Pts 05 Nis 2004, 09:35
durum şööle

arkadaşlar şu anda yapılan asprin çözümdür. 2004 yılı istanbul için inşaat yılı olacaktır demişti eski belediye başkanı. Çok fazla şantiye açarak inşaat sektörünü(mekanik-elektrik-mimari) geliştirmeyi umuyorlar. Böylelikle kahvedeki adam şantiyeye çekilecek. işsizlikte bir oranda düşecek. Aynı zamanda zenginin parası devlete dönecek.
Daha sonra ofis hatta kat fazlalıkları nedeni ile fiyatlar birbirini kıracak. Böylelikle orta sınıfın üst kesimindeki firmalar plazalara taşınabilecek olacak.
Yani zengin parayı harcayacak orta kesim plazalara çıkacak.
Tabi bunlar benim benim düşüncelerim. İnşallah bigün bi residence'de otururuz arkadaşlar bööle düşünelim ))

MehmetK
13 yıl önce - Sal 06 Nis 2004, 13:36

Evet İstanbul'da çok sayıda boş plaza var ,aslında hepsi dolabilir hatta çok daha fazlasının yapılması gerekebilir ... nasıl
Öncelikle konut olarak tasarlanmış binaların işyeri olarak kullanımı kısıtlansa , Mecidiyeköy,Şişli,Osmanbey,Harbiye,Taksim civarındaki apartmanların çoğu eskiden konutmuş şimdi işyeri ,bu işyerleri plazaları doldurabilir,hemde modern bir çalışma ortamına kavuşurlar

GÜLŞAH
13 yıl önce - Sal 06 Nis 2004, 17:13

BENCEDE BİRÇOK BOŞ PLAZA VAR AMA UMARIM ÇOK DAHA İYİ İŞLER YAPILIR. İRİLİ UFAKLI BİRÇOK OFİS VAR. İŞ İMKANI YARATILIRSA, İYİYE KULLANILIRSA BU BİZİM ÇIKARIMIZADIR. BİRAZ GÜVEN ARKADAŞLAR, GÜVEN...

batu
13 yıl önce - Çrş 09 Hzr 2004, 17:44

İşte benim anlam getiremediğim nokta son haberlere göre http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=7678 "Harem-Kadıköy arasına gökdelenler yapılacakmış(sadece gökdelen değil,alışveriş merk.parklar trustik tes. vb vb)" Eee istanbulda mevcut plazaların %40'ı boşken daha fazla plaza dikmenin ne anlamı var?Bu harem-kadıköy projesi ölü bir yatırım bence(trustik anlamda değil)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL