Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
emre karaca

1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 01:20

Alıntı:
Ha şunu dersin! izmirde iş durumu istanbula göre kısıtlı (ankara dan daha iyiyiz)

Şunu daha iyi olduğunu düşündüğün şehir hakkında sahip olduğun ne düzeyde bir bilgiyle söyledin bilmiyorum ama Türkiyenin en kaliteli üniversitelerini barındıran bi şehir için biraz sığ bi yaklaşım gibi.

Misafir aff

1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 11:50

bornova tam bir oğrenci kentidir.. aysel ablada mantını yıyıp 4 çeşit yemeğini 10 tl bitirirsin.. 2 burger king açıldı starbucks başta butun kahve zincirleri buyuk park ve kucuk parkta var..
şef burgerde ananaslı burgerden tut.. unıversite cafenın karşısında nefis tavuk pilav var..
kısacası bornova candır..üstelik sıkılınca metro otobus direk çeşmede denizdesin..
hangi şehirde böle ımkan var

Mustafa Taşlı

1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 12:01

Alıntı:
Ben 4 yıllıktan 2 yıllığa yatay geçiş yaptım. İstediğim bölüme gitmek daha mantıklı. İstemediğim 4 yıllık bölümde ne yapayım ben?

Olayın İzmir ile ilgisi yok ama 4 yıllık fakülte bölümleri her zaman 2 yıllık meslek yüksek okulu bölümlerinden iyidir. Mukayese bile edilmez. Zaten o yüzden bir sürü vasıfsız kişi direkt geçiş yapma imkanı buldu. Askerde bile ikisi arasında ciddi bir fark vardır. Birine er, diğerine yedek subay hakkı verilir

Emir ERTEN
1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 08:44

İzmir gibi bir büyükşehirde öğrenci olmak zor olsa gerek. Ben Çeşme'de öğrenciyken İzmir'e geldiğimde başım ağrırdı. Gürültü kirliliğinden tutun egsoz dumanına kadar birçok etken var. Halbuki Çeşme öyle mi? Deniz, rüzgar ve iyot kokusu var. Üstelik sessiz. Kedileri meşhur. Büyükşehir sevdalısı metalcı ve rockcu cenah pek hoşnut olmasa da sakin yerlerde okumak iyidir. Hele deniz kıyısı bir yerse.

Bold Pilot
6 ay önce - Çrş 12 Arl 2018, 22:16

9 EYLUL mezunları burada mı?

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet