Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3105
ismail ferruh

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 18:08
sn.Tuğra sunal bey

Ben anadolu yakasındayım avrupa yakası ile ilgili hiç bir bigim yok. sinyalsiz açılacak bilgisini nereden aldınız. yoksa tahmin mi. benim kanaatim sinyalizasyon işi katener işinden hızlı gidiyor. söğütlüçeşmeye kadar sinyalizasyon kabloları çekildi sinyalisasyon kutularına ve lambalara bağlantı yapıldı hatta makas motorlarının testleri yapılıyor. fakat katener işi eksik kızıltoprak söğütlüçeşme arası 900 metre tel çekilmedi.
bir çok yerde kırmızı enerji kabloları çekilmedi. sinyalizasyon ve katener işinden anlamam. sahada gördüklerimi sizlere aktarıyorum. selam

Şükrü Güllüoğlu

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 19:06

İsmail Ferruh Bey,

Bahsettiğiniz katener ve kablo işleri şu an başlasa en iyi ihtimalle ne kadar sürer? Tüm süreci izlediğimize göre bir tahminde bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Saygılar

Tuğra sunal
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 19:32

Gazete kadıköy,hat yetkilisiyle röportaj yaptığında,sinyalli açılışın haziran ayını bulabileceğini söylemiş.

ismail ferruh

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 19:59

Alıntı:
İsmail Ferruh Bey,

Bahsettiğiniz katener ve kablo işleri şu an başlasa en iyi ihtimalle ne kadar sürer? Tüm süreci izlediğimize göre bir tahminde bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Saygılar

bu tempo ile çalışmaya devam ederlerse katener hattı en fazla 20 günde biter. gördügüm kadarı ile 2 ekip çalışıyor eğer 3 ekip koysalardı çoktan bitmişti. kırmızı enerji kablosunun kaç metre eksiği var bilmiyorum. onun için. tekrar söyleyeyim branşım inşaat. kırmızı enerji hattı baştan sona çekilicekmi. yoksa ara ara mı çekiiyor onuda bilemiyorum. bilen arkadaşlar bizi bilgilendirirse daha iyi tahminde bulunurum. ben tahminimi söyleyeyim kırmızı enerji kablosu bazı yarlere çekilecek galiba . çünkü katener hattına o kablodan bağlantı yapıyorlar.

Dokak
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 20:04
İsmail abi

Anadolu yakasındaki istasyonlar sence Şubat gibi bitermi

Hamdullah Son

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 21:51

Yıllardır şu foruma her girdiğimde açılış tarihi oteleniyor.simdi de haziran, eğer yerel seçimlerde de açılmassa benim umudum bitiyor. Demek ki ömrüm yetmeyecek bu hattın inşaatına başlık 2012 de açılmış 2019 yılbaşı geldi vallahi söz bitti.

Tuğra sunal
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 22:56

Soğuk havadada çalışmıyorlar,bugün bostancı istasyonunda 3 saat bekledim,hemde mesai saati dahilinde,bütün kkc marmaray yazan personelleri biyere dağılmış gördüm,bazıları börekçide,bazıları kahvehanede.Bu kadar rehavetle bu iş nasıl bitsin.

sefer bayraktar

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 22:57

Alıntı:
Sefer bey,küçükçekmece istasyonu batı çıkışı olmadanmı açılacak,inşası ne zaman başlar,bilginiz varmı?
Alıntı:

Tuğra kardeşim,,,,,
maalesef bilmiyorum,,,
inşaata gelen teknik ekibe soruyorum bilmiyorlar,,,,,merdivenin ineceği arsanın otoparkını işleten arkadaşlara soruyorum,,,,,,,istediğimiz parayı vermezlerse buraya ebediyen çıkış yapamaz istasyon diyorlar.

ismail ferruh

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 22:57

Alıntı:
İsmail abi

Anadolu yakasındaki istasyonlar sence Şubat gibi bitermi

Anadolu yakasındaki istasyonların tamamı 31-12-2019 tarihinde rahatça biter. zaten bir çoğu bitti. en geriden söğütlüçeşme geliyordu oda bitmek üzre. daha evvelcede yazmıştım yüklenici firmalar kendilerini bu tarihe odaklamışlar. isteseler eleman takviyesi yapsalar biraz işie asılsalardı bu iş iki ay evvel rahatça biterdi. yanlız maltepe bakım deposu ne alemde bilmiyorun iki aydır oraya gidemedin. maltepedeki arkadaşlar oradan haber verseler iyi olur.

Veli_55
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 23:10

Alıntı:
Soğuk havadada çalışmıyorlar,bugün bostancı istasyonunda 3 saat bekledim,hemde mesai saati dahilinde,bütün kkc marmaray yazan personelleri biyere dağılmış gördüm,bazıları börekçide,bazıları kahvehanede.Bu kadar rehavetle bu iş nasıl bitsin.

Güzelim proje rezil hale getirildi yıllar boyunca.Bu hattı çok seven biri olarak söylüyorum,belki bazı forumdaşlar eksiyi basacak ama olsun.2 yılda bitmesi gereken şeyi 6 yılda bitirmek başarı değil

sayfa 3105
ANA SAYFA -> ULAŞIM