Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Hobi Bahçeleri ve Görseller

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

Sizin de bir hobi bahçeniz var mı, olsun ister miydiniz ?
Benim de öyle bir bahçem var, vakit buldukça gidiyorum 50.0%  50.0%  [3]
Benim de öyle bir bahçem var, ama gitmeye vakit bulamıyorum 0.0%  0.0%  [0]
Ben genelde köyüme gidiyorum, orda evimiz var 0.0%  0.0%  [0]
Hobi bahçem olsun isterim ama maddi olarak beni sarsar 50.0%  50.0%  [3]
Bahçe arsa tarla bana uzak konular, şehir hayatını daha çok seviyorum 0.0%  0.0%  [0]
Fırsat bulup köyüme bile gidemiyorum 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 6

Arda Beşir
1 hafta önce - Çrş 05 Arl 2018, 13:33
Ankara Hobi Bahçeleri ve Görseller

Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından artık bıkanlar temiz hava almak ve stresten uzak vakit geçirmek için hobi bahçesi yapmayı tercih ediyor.

Benim de Ankara Yakacık'ta artık bir hobi bahçem var. Küçük de olsa içinde bir konteynır, 3-5 ağaç ve su deposu var. Köyümüz yok diye bahçemiz de mi olmasın

Alıntı:
Hobi bahçesi, tamamen hobi amaçlı olup, bir diğer ismi de ''Organik bahçe''dir. Organik bahçenizde sebze yetiştiriciliği yapabilirsiniz. Böylece kendi sebzenizi kendiniz üretirsiniz. Hobi bahçesi alarak kendinize ait bahçenizde her türlü sebze yetiştirme ve meyve yetiştirme yapabilirsiniz.

Ankara'da Yakacık, Memlik, Çubuk gibi yerlerde binlerce onbinlerce hobi bahçesi mevcut. Pazar günleri stresten, siyasetten, dövizden, pahalılıktan, vs her şeyden bir nebze uzak durmak isteyenler özellikle yaz ve bahar mevsimlerinde hobi bahçesine akın ediyor.

Bu başlıkta bahçenizin görsellerini paylaşabilirsiniz.

ALINTI GÖRSELLER

zeynep koçak
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 19:58

Bahçem ve bağ evim var benim de , diktiğimiz ağaç sayısı 400 dür.Herkese tavsiye ederim ,en iyi hobidir,başka uğraş aramaya gerek bile yok.

Misafir 282

1 hafta önce - Cum 07 Arl 2018, 12:57

Hobi bahçem candır, bir adet Ankara Çubuk'ta var bir de kısmetse Bursa'da bahçe yapmak istiyorum. Arabaya atlayıp 30 dakikalık mesafeye gidiyorsun ve şehrin karmaşasını unutuyorsun

mehmet20
1 hafta önce - Cum 07 Arl 2018, 13:11

Alıntı:
Hobi bahçem candır, bir adet Ankara Çubuk'ta var bir de kısmetse Bursa'da bahçe yapmak istiyorum. Arabaya atlayıp 30 dakikalık mesafeye gidiyorsun ve şehrin karmaşasını unutuyorsun

Bursa'da böyle alanlar var mı?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA