Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Emre yeşil
1 ay önce - Pzr 04 Ksm 2018, 16:33

Projenin adı karaman millet bahçesi olarak değişti .Proje alanı içerisindeki tarihi hatuniye medresesi millet kıraathanesine dönüştürüldü ve hizmet vermeye başladı.Yerel yönetim lütfi elvandan aldığı akılla siyaseten akıllı manevralarla meydan projesini hayata geçirmek için direniyor lakin geçen en az 10 yıla rağmen somut bir adım yok.

Misafir 454

1 hafta önce - Çrş 05 Arl 2018, 19:55

Belediye iki okulu bitirdi ve proje alanı içerisindeki okulları bakanlıktan devralıp yıkımına başladı aynı zamanda eski dış hastanesinde yıkïlıyor.istimlak ve kamulastırma işlemide tamam belediye başkanı kamulastirmaninda bittiğini projenin ihale aşamasına geldiğini söylüyor .aynı zamanda 2019 belediye bütçesinden 10 milyon tl proje için ayrıldı .bakalım secimden sonra yeni belediye başkani mahmut sami şahin ihaleyi yapacak mi tahminim tutmadı seçim önü olmadı .umarım secimden hemen sonra başlarlar.

Emre yeşil
1 hafta önce - Çrş 05 Arl 2018, 19:56
Bunlarda resimler.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

mehmuztr
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 14:58

Emre Bey proje revize mi oldu? Bu paylaştığınız renderlar yeni. Koca porje kuşa mı çevirlmiş? Aktekke tarafı nerde? Maliye tarafı nerde? Kale tarafı nerde? Sadece Aktekke ile kale arasını alacak şekilde mi küçültüldü şimdi? Nerede o havuzları, tramvayı, iş merkezi vs ile o dev proje. Çok üzüldüm.

Emre yeşil
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 19:37

Resimleri karaman belediyesinin sitesinden aldım.banada çok saçma geldi.zaten önceki resimler çok ütopikti buda çok basit olmuş.lakin hala ortada fol yok yumurta yok .ihaleye hazır diyorlar .bakalım secimden sonra neler olacak .

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler