Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3104
Bera Akkaya
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 16:24

Cevizli tren istasyonuna gelmeden önce Kartal tarafında delik deşik bir yol var acaba orayı ne zaman düzeltecekler.

muzocag
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 16:24

Sayın Mustafa Çetinkaya'nın paylaştığı Güzelyalı istasyonuna ait fotoğraf yeni biten istasyona ait bir fotoğraf değil. Biliyorsunuz Pendik-Gebze arasındaki istasyonlar zaten tamamlanmıştı ve açılmayı bekliyordu. Bu çerçevede diğer istasyonların da nasıl olacağını, neye benzeyeceğini, nelerin eksik olduğunu az çok biliyoruz. Aslı önemli olan Pendik-Halkalı arasındaki yeni inşa edilen istasyonlarda bu tabelayı görmek. En kısa zamanda istasyon önündeki giriş tabelasını yeni inşa edilen istasyonlarda görmek dileğiyle.

(Buradan Mustafa Bey'i eleştirdiğim anlaşılmasın lütfen, kendisine paylaşımı için teşekkür ederim. Zaten artı oyumu da vermiştim )

Tevfik Metin Tanöven

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 16:25

Ramir 3438 arkadaşım 17 şubat ta bi ihtimal açılış olacaktır demiş ama resmi bir kaynağınız varmı yoksa bu tahmini fısıltı gazetelerinin aslı astarı olmayan haberlerine göremi yaptınız . Bu mesaja paylaştığın için teşekkürler diye puan veren arkadaşımız da resmi kaynağı belli olmayan habere nasıl olumlu puan veriyor oda ayrı bir konu .

erimz
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 16:28
Bakırköy

Yüriyen merdivenler bitmiş, asansör montajı, kablolama devam ediyor. Yht peronunun sadece meydan girişindeki restorasyonu devam ediyor. Onun harici katener hattında çalışma yok.

(+)

Kitapçılar köprüsünden ataköy yönü. Kablo ve sinyalizasyon kanallarının üstleri kapatılmış burda işler büyük oranda bitmiş vaziyette.

(+)

Daha çok banliyö peronuna önem verilmiş durumda. Sevgiler.

Dokak
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 16:39

Benim tahminim Şubat yirmisi gibi tüm istasyon sinyalisazyon ince işçilik hepsi biteceği yönde

Mehmet Kasım İyonya
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 16:47
ŞUBAT'TA % 96 BİTER

Alıntı:
Benim tahminim Şubat yirmisi gibi tüm istasyon sinyalisazyon ince işçilik hepsi biteceği yönde

İşin ilerleme oranlarını belirten 2 habere göre, ayda % 1'lik ilerleme var, linkleri paylaşmıştım, önceki sayfalardan görülebilir, bu ay sonu % 95 bitecek. Ocak sonu, 20 Şubat arası ise % 96'sı bitmiş olacaktır.

İyonya Takvimi'ne göre:

MART: % 97

NİSAN % 98

MAYIS: % 99

HAZİRAN: % 100

ÖNDER LİDER

1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 17:23

Bakırköy marmaray durağı. Yht kısmında çok çalışan vardı.

(+)

Yaya üst geçidi asansör.

(+)

muzocag
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 17:26
Mehmet İYONYA

Ya Mehmet İyonya Bey, kusura bakmayın ama ne kadar boş beleş paylaşımlar yapıyorsunuz. Herhalde 24 saatinizin uyku, yemek gibi insani ihtiyaçlarınız dışındaki diğer tüm saatlerinizi bu siteye mesaj yazmakla geçiriyorsunuz. Valla giden zamanınıza yazık. Diğer sayfalarda ne yazdığınızı bilmiyorum ama burada yazdıklarınız çok saçma. Yok hat 2021'de açılacak, yok İyonya takvimi (ki tahmini açılış tarihine kalan gün sayısı gibi hiç bir değeri olmayan bir saçmalık, bana göre,) yok tüpten 3 dakikada bir YHT nasıl geçecek, yok ne idüğü belirsiz gazete haberine dayanarak hattın tamamlanma oranını ilkokul matematiği ile hesaplamalar vb.

2-3 ay önce mesaj sayınız 50'lerdeydi, şimdi 600'ü geçmiş. Aralarında bir tane de fotoğraf paylaşımı, ya da değerli bir bilgi, analiz vb. hatırlamıyorum. Yazmayın demiyorum, (ki sansüre karşıyım ve ifade özgürlüğünden yanayımdır, zaten böyle bir hakkım da yok) hobi olarak gene yazın ama gerçekten merak ettim. Bir insan neden tüm zamanını bu siteye gereksiz, içeriksiz ve bazen de tahrik edici mesaj yazmakla geçirir? Bu işten para mı kazanıyorsunuz? Troll müsünüz? Amacınız ya da güdünüz nedir?

Lütfen mail adresinizi vererek özelden yazışmayı teklif etmeyiniz. Benim gibi düşünenler de vardır diye burada yazdım. Amacınızı bilelim de her defasında aynı tartışmalar yaşanmasın. Saygılar

Tuğra sunal
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 17:48

İsmail bey,zaten sinyalsiz açılış olacağı için,test sürüşlerinde çok oyalanılmayacaktır.15 günde testlerin kabası biter,geri kalanda son rötuşlarla beraber 1 aya kalmaz açılır.İşletme başlayınca ara işletme olacakmı ve sefer aralıkları ne olacak,bu konu hakkındada bilgi alabildinizmi,bide hep sorarım açılışta küçükçekmece istasyonu tek taraf çıkışlımı açılacak,yani batı çıkışı olmadanmı?

Dokak
1 hafta önce - Prş 06 Arl 2018, 17:58

Benim düşüncem sinyalsiz açılış olmıyacak

sayfa 3104
ANA SAYFA -> ULAŞIM