Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3104
erimz
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 16:28
Bakırköy


Yüriyen merdivenler bitmiş, asansör montajı, kablolama devam ediyor. Yht peronunun sadece meydan girişindeki restorasyonu devam ediyor. Onun harici katener hattında çalışma yok.


(+)


Kitapçılar köprüsünden ataköy yönü. Kablo ve sinyalizasyon kanallarının üstleri kapatılmış burda işler büyük oranda bitmiş vaziyette.


(+)


Daha çok banliyö peronuna önem verilmiş durumda. Sevgiler.


Dokak
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 16:39

Benim tahminim Şubat yirmisi gibi tüm istasyon sinyalisazyon ince işçilik hepsi biteceği yönde

Mehmet Kasım İyonya
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 16:47
ŞUBAT'TA % 96 BİTER


Alıntı:
Benim tahminim Şubat yirmisi gibi tüm istasyon sinyalisazyon ince işçilik hepsi biteceği yönde


İşin ilerleme oranlarını belirten 2 habere göre, ayda % 1'lik ilerleme var, linkleri paylaşmıştım, önceki sayfalardan görülebilir, bu ay sonu % 95 bitecek. Ocak sonu, 20 Şubat arası ise % 96'sı bitmiş olacaktır.

İyonya Takvimi'ne göre:

MART: % 97

NİSAN % 98

MAYIS: % 99

HAZİRAN: % 100ÖNDER LİDER

7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 17:23

Bakırköy marmaray durağı. Yht kısmında çok çalışan vardı.


(+)


Yaya üst geçidi asansör.


(+)


muzocag
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 17:26
Mehmet İYONYA


Ya Mehmet İyonya Bey, kusura bakmayın ama ne kadar boş beleş paylaşımlar yapıyorsunuz. Herhalde 24 saatinizin uyku, yemek gibi insani ihtiyaçlarınız dışındaki diğer tüm saatlerinizi bu siteye mesaj yazmakla geçiriyorsunuz. Valla giden zamanınıza yazık. Diğer sayfalarda ne yazdığınızı bilmiyorum ama burada yazdıklarınız çok saçma. Yok hat 2021'de açılacak, yok İyonya takvimi (ki tahmini açılış tarihine kalan gün sayısı gibi hiç bir değeri olmayan bir saçmalık, bana göre,) yok tüpten 3 dakikada bir YHT nasıl geçecek, yok ne idüğü belirsiz gazete haberine dayanarak hattın tamamlanma oranını ilkokul matematiği ile hesaplamalar vb.

2-3 ay önce mesaj sayınız 50'lerdeydi, şimdi 600'ü geçmiş. Aralarında bir tane de fotoğraf paylaşımı, ya da değerli bir bilgi, analiz vb. hatırlamıyorum. Yazmayın demiyorum, (ki sansüre karşıyım ve ifade özgürlüğünden yanayımdır, zaten böyle bir hakkım da yok) hobi olarak gene yazın ama gerçekten merak ettim. Bir insan neden tüm zamanını bu siteye gereksiz, içeriksiz ve bazen de tahrik edici mesaj yazmakla geçirir? Bu işten para mı kazanıyorsunuz? Troll müsünüz? Amacınız ya da güdünüz nedir?

Lütfen mail adresinizi vererek özelden yazışmayı teklif etmeyiniz. Benim gibi düşünenler de vardır diye burada yazdım. Amacınızı bilelim de her defasında aynı tartışmalar yaşanmasın. SaygılarTuğra sunal
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 17:48

İsmail bey,zaten sinyalsiz açılış olacağı için,test sürüşlerinde çok oyalanılmayacaktır.15 günde testlerin kabası biter,geri kalanda son rötuşlarla beraber 1 aya kalmaz açılır.İşletme başlayınca ara işletme olacakmı ve sefer aralıkları ne olacak,bu konu hakkındada bilgi alabildinizmi,bide hep sorarım açılışta küçükçekmece istasyonu tek taraf çıkışlımı açılacak,yani batı çıkışı olmadanmı?

Dokak
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 17:58

Benim düşüncem sinyalsiz açılış olmıyacakismail ferruh

7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 18:08
sn.Tuğra sunal bey


Ben anadolu yakasındayım avrupa yakası ile ilgili hiç bir bigim yok. sinyalsiz açılacak bilgisini nereden aldınız. yoksa tahmin mi. benim kanaatim sinyalizasyon işi katener işinden hızlı gidiyor. söğütlüçeşmeye kadar sinyalizasyon kabloları çekildi sinyalisasyon kutularına ve lambalara bağlantı yapıldı hatta makas motorlarının testleri yapılıyor. fakat katener işi eksik kızıltoprak söğütlüçeşme arası 900 metre tel çekilmedi.
bir çok yerde kırmızı enerji kabloları çekilmedi. sinyalizasyon ve katener işinden anlamam. sahada gördüklerimi sizlere aktarıyorum. selam


Şükrü Güllüoğlu

7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 19:06

İsmail Ferruh Bey,

Bahsettiğiniz katener ve kablo işleri şu an başlasa en iyi ihtimalle ne kadar sürer? Tüm süreci izlediğimize göre bir tahminde bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Saygılar


Tuğra sunal
7 ay önce - Prş 06 Arl 2018, 19:32

Gazete kadıköy,hat yetkilisiyle röportaj yaptığında,sinyalli açılışın haziran ayını bulabileceğini söylemiş.sayfa 3104
ANA SAYFA -> ULAŞIM