Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4581
safsata00

1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:28

Alıntı:
kendi üreten tek ülke hitler almanyasidir.

Füzenin anavatanı.

Metehan209
1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:40

Vay be! artık bunları da konuşur olduk; uzay, atmosfer, yıldız haritası vs. Düne bakıyorum da vaktimizi nelerle berhava etmişiz, yazık,

Ne güzel de kalkış yapıyor mübarek

Misafir 320

1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:49

Bu arkadaş MKE'yi ziyaret etmiş. Deneme atışları felan yapmışlar

Metehan209
1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:59

Alıntı:

Bu arkadaş MKE'yi ziyaret etmiş. Deneme atışları felan yapmışlar

Biraz geç kaldın kardeş, buradaki hazirun, emin ol
o videonun kamera arkasını bile izlemiştir
Yinede eline sağlık, teşekkürler

Komitacı
1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 02:05

şeytan fuzesinden bahsederken bunun uretiminin ne kadar zor olduğunu belirtmek için şöyle bir örnek vereyim sovyetler dağıldıktan sonra satanın fabrikası ukrayna tarafında kaldığı için sadece orada uretilebiliyor koskoca sovyet teknolojisinin üstünde oturan rusya bile bunun parçalarını üretip modernize edemiyor o yüzden rusya elindeki onca teknolojiye rağmen 10 yıldır kendi kıtalararası fuzesini yapmaya çalışıyor daha testleri bitirip üretim aşamasına gecemediler bile.

bu konuda bir şekilde teknoloji transferi yapabilirsek savunma sanayi olarak 1 değil 10 basamak atlamış oluruz.

Misafir 069

1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 02:54

Su mke dunyanin en tipsiz tufeklerini uretiyor, hele hele dipcikler ,tam bir kalas.
Bu silahlari dizayn edende zerre kadar zevk yok.

Dayıoğlu
1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 05:08
MKE silahları

Sn. Misafir 069 MKE silahlarını dünya beyeniyor. Silahlar güzel olsun diye yapılmaz, adi zaten silah, yani Öldüren (KILLER). Silahın yaptığı işe bakarsın... Tabi biraz da yakışıklı olmasını herkes ister ama olmuyor. Apache helikopteri belki de en çirkin helikopterdir. Yine de dünyanın iyilerindeddir.

Hazar23
1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 06:01

MKE dünya çapında kaliteli namlu üreten bir prosese sahip. Çok kaliteli dökümler yapılıyor. Bence mpt 76 gayet modern bir görünüme sahip. Kullanmanızı öneririm sonra yorum yaparız

Misafir 069

1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 06:37

Kardesim mke ovup durmayin allah askina,1921 kurulan bir kurum daha daha dune kadar fisek bile imal edemiyordu,dune kadar hep lidans altinda uretim yapmis,en sonunda yil 2000 lere gelindi bir tufek yapmayi akil ettiler ve milli silah diye alman silahini yutturmaya kalkdilar ve rezil oldular.
Sonra mpt yi urettilrr ,silahin dipcigi bildigin kalas,hatta bir tanitim filminde kapzasi yerinden oynuyordu.
Urettigikleri silahda agirligi nerdeyse bir g-3 kadar.
Buyun uzamnlar mke yi elestirir siz gelip ovuyorsunuz.

cengizak
1 hafta önce - Sal 06 Ksm 2018, 07:14

Alıntı:
Kardesim mke ovup durmayin allah askina,1921 kurulan bir kurum daha daha dune kadar fisek bile imal edemiyordu,dune kadar hep lidans altinda uretim yapmis,en sonunda yil 2000 lere gelindi bir tufek yapmayi akil ettiler ve milli silah diye alman silahini yutturmaya kalkdilar ve rezil oldular.
Sonra mpt yi urettilrr ,silahin dipcigi bildigin kalas,hatta bir tanitim filminde kapzasi yerinden oynuyordu.
Urettigikleri silahda agirligi nerdeyse bir g-3 kadar.
Buyun uzamnlar mke yi elestirir siz gelip ovuyorsunuz.

Devrim arabalarını yiyen kafa bu kada idi

sayfa 4581
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET