Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4580
safsata00

5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 00:53

Alıntı:
AIP projesi ne oldu?
Adamlara kimse destek vermeyecek herhalde

Tam devlet desteğiyle devam ediyor.
Karada test başlangıcı yapacalar,ama zamanı belli değil.

mustafa1981
5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 00:55

Alıntı:
Mete, Sinop tayım bu hafta. Bir kaç füze getireyim sana istersen

Eyvallah ,senin elin oradan bi Ukrayna yapar,artık planları çal gel

Eskiden Sinop'tan Kırım'a gemi vardı 6 saatte gidip 6 saatte geri geliyordu
Rusya, Kırım ı Ukrayna dan zorla alınca gemi seferleri de sona erdi.
Merak etme çalmaya gerek kalmayacak gibi hissediyorum. Ukrayna kendi verecek bence.

Metehan209
5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:00

Alıntı:
Merak etme çalmaya gerek kalmayacak gibi hissediyorum. Ukrayna kendi verecek bence

biraz olumsuz konuşanlar var. pek bişey elde edilmedi diye insallah yanılırlar. bende ümitliyim ama yinede anlaşma kapalı kutu tahminden öteye geçemiyoruz

Misafir ca5

5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:05

Onlar öyle demiyor ama?

Alıntı:
Makalede 2018 sonuna doğru 1MW lık Ar-Ge prototipinden bahsediliyor. Şu an ne durumda bu prototip? Yapıldı mı yapılıyor mu yapılacak mi? Teşekkür ederim şimdiden. Allah kolaylık versin.

@AhmettFurkann @MSI_Dergisi adlı kullanıcılara yanıt olarak

Destek süreçleri maalesef beklediğimiz hızda ilerlemedi. Şu anda bürokratik süreçleri bekliyoruz.

mustafa1981
5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:05

Alıntı:
biraz olumsuz konuşanlar var. pek bişey elde edilmedi diye insallah yanılırlar. bende ümitliyim ama yinede anlaşma kapalı kutu tahminden öteye geçemiyoruz

Ukrayna vermezse kesin amerikan alçakları yüzünden vermez
Ama iyi düşünelim iyi olsun. Belki el altından alırız kuzey kore gibi Kuzey kore nin nükleer füzelerinin motorunun ukrayna yapımı olduğunu söyleyenler vardı?

Metehan209
5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:09

Bence verecekler

safsata00

5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:12

Alıntı:
Safsata usta
knt 76 nin menzili sadece 800 metre,bu bir keskin nisanci tufegi icin az degilmi?
Ayrica 1.5 moa da dusuk sayilmazmi?
Bildigim kadariyla nato standardi 1moa.

Biraz sık dişini.Mermi bile üretemeyen MKE den 800m ye atış yapabilen üstelik şimdilik herhangi bir sıkıntısı görünmeyen bir tüfek çıkmış,benim gözlerim yaşarıyor şahsen.Ben buradan çıkacak düzgün bir ürünü torunlarım görür diyordum.

Komitacı
5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:12

sadece kuzey kore değil iranda sovyet yapımı füzeleri gayriresmi yolla ukraynadan aldı onları geliştirerek bugünkü balistik füzelere sahip oldu. kıtalararası balistik füzeyi herkes birbirinden aşırmıştır buna abd ve rusya dahil. bu işi sıfırdan kendi üreten tek ülke hitler almanyasidir.

safsata00

5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:28

Alıntı:
kendi üreten tek ülke hitler almanyasidir.

Füzenin anavatanı.

Metehan209
5 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 01:40

Vay be! artık bunları da konuşur olduk; uzay, atmosfer, yıldız haritası vs. Düne bakıyorum da vaktimizi nelerle berhava etmişiz, yazık,

Ne güzel de kalkış yapıyor mübarek

sayfa 4580
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET