Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Casus papaz Brunson davası ve ABD'den Türkiye'ye Yaptırım!
« önceki   123 ... 484950 ... 727374   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 49
CanER3434
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:32

Fırat'ın doğusu için çok geç kaldık çok. Oraları pkk/pyd ele geçirdi malesef. Bence Esad ile anlaşıp orada iyi bir temizlik yapmak lazım.

Hasan Pullu
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:38

dikkat edin yorumlar tamamen kendi partisini savunmak ve diğer partiyi eleştirmek üzere kurulu.

ne yapılmalı üzerine değil.

bardağın yarısı boş yarısı dolu. tamam mı tartışma bitti

şimdi bundan sonra değişecek misiniz ne yapacaksınız ondan bahsedin. bir an kendinizi 2. dünya savaşında yenilmiş 2 nükleer bomba yemiş japonlar olarak düşünün. napardınız?

gidin hükümete deyin ki reel gelirlerimizin %5 azalmasına razıyız 2019 da bütçeyi denk yap. milletveki maaşlarını indir. belediyelerin şu şu harcamalarını kısın. seçimlerde partilere kaynak aktarmayın vs vs

eğer bunları konuşmuyorsanız konuşmayın gidin evinizdeki televizyonu verin yeni akıllı televizyon alın o oval olanından tabi çok acil. herkes alıyor ama... devlet faizle borçlansın senin ithal marka televizyon almanı finanse etsin. senin bütçen açık veriyor .o para sana ait değil ve sen bunu dert etmiyorsun. bunu kabul etmemen gerekiyor. bu normal bir şey değil.

türkiyenin bütçesinin diğerlerinden iyi olması başka bir şey senin yapman gereken ayrı bir şey. hakikatın çan eğrisi olmaz.

ve son olarak islami davet bireyleri değiştirme davetidir toplumun peşine takılıp mevcut vakayı legalleştirme daveti değlidir.

Misafir 788

2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:41

Pkk ele geçirmişmiş. Türk Ordusu olarak dümdüz edemiyor muyuz kansızları. Neye geç kalmışız.

TRemre
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:49

Alıntı:
Anlasmaya sadik kalacaklarina gercekten inaniyormusun?

Ben bir anlaşma oldu demiyorum. ABD’de karşılıklı anlaşma olduğuna dair haberler yapıldı ve akabinde papaz serbest kaldı. Ben de Türkiye’nin çıkarına olabilecek olası pazarlık maddelerini yazdım.

Dediğim gibi anlaşma olmuş veya olmamış ortada kesin birşey yok. İleride çıkar kokusu.

Misafir 942

2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:52

Serbest birakilmasa döviz artacak pahalılık devam edecek diye elestirecektik. Arada sırada böyle olaylar olsun.d

Misafir 992

2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:57

rus uçağını düşürdük, bir daha olsa yine düşürürdük dedik. adamlar 1 sene turizme ambargo koydu, hemen özür diledik. fetöcüler yapmış dedik.

papazı tutukladık, eyy amerika dedik. adamlar bir ambargo koydu hemen salıverdik.
.bu fakir olmedigi surece bu terorist salinmayacak denmisti.yunan askerleri saldik fetoculeri alamadik.
Papazi saldik fetoyu abd den alamadik.
dış politikamız bu kadar sağlam işte

istamin uzbek
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:58

Bu dunya guç üzerina kurulu. Rusya guçlu guçlu olduğu için ABD istihbaratida çalişmiş Rusyaya siğinmiş agent Snoudeni ABD ya vermadi. Bizda guçlu olsaydik vermazdik Afsuski guçsiziz.

Nihat Joseph Ilkay
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 19:01

Alıntı:
şimdi bundan sonra değişecek misiniz ne yapacaksınız ondan bahsedin. bir an kendinizi 2. dünya savaşında yenilmiş 2 nükleer bomba yemiş japonlar olarak düşünün. napardınız?

Hemen yani basimda Cin gibi bir devletin ortaya cikmasi icin dua ederdim. Stratejik onemim cok ama cok fazla artacagindan Cin'i kusatmak isteyen Amerika nasil olsa beni kalkindirmak icin kesenin agzini acacaktir.

Yakup

2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 19:05

Alıntı:

Türk'ün demir yumruğu

Cumhurbaşkanı bugün özellikle fıratın doğusu vurgusu da yaptı.
Orayı darmadağın edeceğiz

Dogru bir tespit Metehan, son günlerdir "Vuracagiz, girecegiz" gibi aciklamalar cogaldi.. ABD biraz geri cekilebilir...

ama sirf bir papaz icin ABD büyük stratejisini degistirecegini tahmin etmiyorym...

yusufyuşa23
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 19:06

Papaz serbest bırakılmadı. Papaz ısmarlandı arkadaşlar. Papaz yüzünden dolar 2 lira yükseldi. Madem bu casus bırakılacaktı neden ABD ile dalaşıp durduk.

sayfa 49
« önceki   123 ... 484950 ... 727374   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET